Paarissuled meelitasid sulgpallisaali

82 sulgpallimängu peeti laupäeval Tartu Ülikooli spordihoones järjekordsele turniiril Paarissuled. Võitjad selgitati seitsmes arvestuses.

Meistriliiga meespaarismängus võidutsesid seitsme paari konkurentsis esimese asetusega Raul Käsner ja Mihkel Talts (Triiton), finaalis saadi Mikk Järveojast (TÜASK) ja Mihkel Laanesest (Triiton) jagu 23:21, 21:19.  Naispaarismängu finaal vältas kolm geimi ning esimese neist võitsid Catlyn Kruus (Triiton) ja Ramona Üprus (TÜASK) 21:15. Teises ja kolmandas pani meie esipaar Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (Triiton) oma paremuse aga kindlat maksma – 21:12, 21:17. Marelle Salu ja Emili Pärsim (Triiton) kaotasid poolfinaalis just neile.

Esiliigas said viie paari konkurentsis esikoha vaid võite tunnistanud triitonlased Oliver Hani ja Daniel Kornejev. Karl Aksel Männik (TÜASK) ja Priit Põder (Triiton) olid teised ning Oskar Laanes ja Karl Mattias Pedai (Triiton) kolmandad.

Teises liigas võidutsesid Marten Põder (Triiton) ja Kaspar Sorge (TÜASK), esikohamängus löödi Martin Kajandit ja Erkki Varrikut (Triiton) 21:13, 25:23.

Kolmandas liigas saatis edu Triitoni esindajaid Karl-Markus Kasekampi ja Elvis Liiast, 21:15, 21:17 olid võidunumbrid Läti paari üle. Mihkel Reimand ja Henri Salum (Triiton) peatusid poolfinaalis. Naiste samas liigas said täisedu nelja võiduga turniirivõidu Polina Rjabušenko ja Evaliisa Poola (Nõo SK), Sandra Kask ja Mirtel Mileen Möller (Triiton) olid teised ning Katarina Pärli ja Susanna Yliniemi-Liias (Triiton) kolmandad.

Naiste neljandas liigas saatis edu Elli Jaali ja Kristella Mäomad (TÜASK), kes tasavägises finaalis võitsid Greete Kiiska ja Hannele Pärna (Triiton) 22:20, 22:20. Poolfinaali jõudisd triitonlannad Merli Leemet ja Triin Murumets ning Virginia Dzjubak ja Aljona Kostetskaja.

Paarissuled. Turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga