Käärikul peetakse sulgpalliklubide karikaturniir

Detsembri esimesel nädalavahetusel peetakse Kääriku spordikeskuses karikaturniir, millel selgitatakse teist aastat järjest välja Eesti parimad sulgpalliklubid. Võisteldakse kolmes tugevusgrupis – meistriliigas, esi-ja teises liigas ning kolmanda-neljanda liiga tugevusgrupis.

Käärikule on lubanud kohale tulla kuueteistkümne klubi võistkonnad. Meistriliigas läheb karikat püüdma kaheksa võistkonda, teise tugevusgruppi on registreerunud seitseteist ja kolmandasse tugevusgruppi kakskümmend võistkonda.

Meistriliiga võitu kaitseb Triitoni esindus, kes on ka sel aastal tugev favoriit ja väljas kahe võistkonnaga. A-alagrupis alustavad laupäeva hommikupoolikul Triiton I, Raul Musta SK I, Tondiraba SK ja Veeriku Badmintoni esindused, B-alagrupis Triiton II, TÜASK I ja TÜASK II ning Raul Musta SK II. Mõlemad grupi võitjad selgitavad pühapäeval alates keskpäevast karikavõitja, teise koha saajad pronksivõitja.

Triiton oli mullu parim ka teises tugevusgrupis, kuid sel aastal tõotab just selles liigas tulla väga tasavägine turniir. Kolmanda ja neljanda liiga võistkondadest oli eelmisel korral võitja sulgpallklubi Fookus esindus, kes on ka sel aastal kohal suurte jõududega.

Mängusüsteem on põnev, sest kohtumise võidab klubi, kes esimesena kogub 100 punkti. Kahekümne punkti kaupa liigutakse edasi järjekorras meeste ja naiste üksikmängu, meeste ja naiste paarismängu ning segapaarismänguga.

Võistluse korraldab Veeriku Badminton koos Eesti Sulgpalliliiduga. Mõlemal päeval on algus kell 9.

Klubide karikavõistluste turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga