Noored mängisid suure auhinna etapi Raplas ja Märjamaal

Kui tavaliselt on Eesti GP-sarja etappe peetud ikka kas Tallinnas või Tartus, siis aprilli teisel nädalavahetusel oli võimalus end üle-eestilise võistluse korraldamisega proovile panna ka Rapla ja Märjamaa sulgpalliaktiivil. Noorte GP-sarja kolmandat etapi mänge peeti Rapla Sadolini spordihoones ja Märjamaa valla spordikeskuses. Võitjad selgitati 31 arvestuses, osalejaid oli 144.

U-19

Noormeeste üksikmängus võidutses läinud nädalal juunioride Eesti meistrivõistlustel pronksi teeninud Siim Saarse (Pärnu SK), viie mängija konkurentsis võitis ta kõik vastased. Saarsele 20:22, 19:21 kaotanud Priit Põder (Triiton) oli teine. Neidude seas võidutses Laura-Liis Kale (TSKeskus), Katarina Pärli (Triiton) oli neljas.

U-17

Noormeestest sammus võidult võidule Karl Mattias Pedai (Triiton). Finaalis pidi tema kindlat 21:10, 21:14 paremust tunnistama ka Arturi Asperk (TSKeskus). Paarismängus võitsid Pedai ja Priit Põder esikohamatšis Asperki ja Nikita Bezsonovi (TSKeskus) 21:10, 21:16. Kaspar Kaasik ja Timo-Alen Prokopenko (Triiton) jäid jagama kolmandat kohta. Neidudest oli päeva parim Marta Helena Pallon (Veeriku Badminton), Ilona Roogsoo (Triiton) sai kolmanda koha. Segapaarismängus olid Kaasik ja Roogsoo ühe võidu ja kahe kaotusega kolmandad.

U-15

Triitoni esindajatel läks kõige paremini tüdrukute paarismängus, kus Maria Berik ja Maria Kornejeva õigustasid igati oma esimest asetust. Finaalis oldi paremad Mia-Liis Migurist (Veeriku Badminton) ja Eileen Pärsimist (Triiton) 21:18, 21:15.

U-13

Tüdrukute paarismängus võitsid kõik kolm kohtumist Kirsikka Bianka Liias ja Jelizaveta Sazonova (Triiton), teiseks jäänud Kirke Kärner (TSKeskus) ja Mia Rianna Ruul (Triiton) mängiti üle 21:11, 21:14. Segapaarismängus võitis triitonlased Alfred Perv ja Jelizaveta Sazonova kolmest vastasest kaks ning said teise koha Georg Kivisaare ja Kirke Kärneri (TSKeskus) järel. Tallinlastele kaotati 8:21, 15:21.

U-11

Tüdrukute üksikmängus oli Kirsikka Bianka Liias (Triiton) poolfinaalis vaba, finaalis suutis Ronja Täht (Võru SK) tema vastu noppida geimides vastavalt 5 ja 15 punkti. Neljanda koha sai Sofia Kornejeva (Triiton).

Noorte GP-3 turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga