Meisterpaar pidi leppima teise kohaga

Eesti GP-sarja viiendal etapil mängiti laupäeval Tallinnas Tondiraba Sulgpallihallis ja Tallinki Tennisekeskuses paarismänge.

Meistriliiga

Meeste paarismängus teenisid järjekordse esikoha valitsevad Eesti meistrid Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner (TÜASK). Finaalivõit Mario Kirisma ja Robin Schmalzi (TSKeskus) üle ei tulnud siiski kergelt. Võidetud avageimi (21:16) järel loovutati teine tallinlastele (18:21). Otsustav geim siiski võideti 21:18. Meistrite tublidust said tunda ka Andrei Schmidt ja Hugo Themas, kes alagrupis kaotasid neile 8:21 ja 10:21. Kolmes geimis tuli Andreil ja Hugol alla vanduda soomlaste paarile, ainus võit saadi Rene Leemani ja Chris-Robin Taltsi (TSKeskus) üle 22:20, 12:21, 21:18. B-alagrupis võitsid Oskar Männik (TÜASK) ja Mihkel Talts kaks vastast, kuid esikohamängus jäädi alla Kirismale ja Schmalzile 14:21, 21:23.

Naiste paarismängus said oodatult esikoha Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel. Finaalis võideti teise alagrupi parimat paari Kertu Margust (TÜASK) ja Editha Schmalzi (Tondiraba SK) 21:14, 21:11. Emili Pärsim ja Marelle Salu teenisid viienda koha 21:15, 21:16 võiduga Kaidi Ilvese (TÜASK) ja Marta Emili Telleri üle.

Segapaarismängus pidid tänavused Eesti meistrid Raul Käsner (TÜASK) ja Kati-Kreet Marran leppima teise kohaga, sest finaalis võitsid Kristjan Kaljurand ja Helina Rüütel neid 21:13, 17:21, 21:17. Poolfinaalis pidid tulevaste võitjate 21:17, 21:19 paremust tunnistama Kristjan Täherand (Tondiraba SK) ja Helis Pajuste. Robin Schmalz ja Marta Emili Teller teenisid alagrupis kaks võitu ja ühe kaotuse, Hugo Themas ja Marelle Salu ühe võidu ja kaks kaotust nagu ka Rene Leeman ja Katriin Jagomägi.

I LIIGA

Noormeeste paarismängus võidutsesid tartlased Alexander Raudsepp (Veeriku Badminton) ja Rasmus Roogsoo, finaalis saadi jagu esimese asetusega Karl Aksel Männikust (Nõo SK) ja Tregert Gustav Värvist (TÜASK) 23:21, 21:19. Neidude paarismängu finaalis lõid Johanna-Violet Meier (TÜASK) ja Krisliin Rohtla kaksikõdesid Annabel ja Meribel Rohtlat 21:11, 22:20. Kolmanda koha teenisid välja Lumikki Liias ja Marija Paskotši (Tondiraba SK) 21:12, 21:16 võiduga Laura-Liis Kale ja Mia Sakariase (TSKeskus) üle. Üheteistkümne segapaari konkurentsis võidutsesid Toomas Vallikivi ja Triinu Tombak (Tallinna SK). Rasmus Roogsoo ja Lumikki Liias võitsid A-alagrupis kaks vastast, kuid kaotasid soomlastele ning jäid jagama neljandat kohta.

II LIIGA

Parim noormeeste paar oli Triitonist, sest Caspar Kerner ja Kalev Koort said esikohamängus 21:11, 21:14 võidu Janno Põldma ja Indrek Trei (Fookus) üle. Karl Mattias Pedai (Valge Hani) ja Priit Põder olid kuuendad. Neidude konkurentsis tunnistasid vaid võite Liispet Leemet ja Annabel Mutso, finaalis olid nende numbrid Sandra Eiduksi (Omniva SK) ja Tiina Kotke (TÜASK) üle 17:21, 21:13, 21:9. Neljanda kohaga lõpetasid Kaisa Liis Lepp ja Romili Vakk. Parimad segapaarilised olid Karl Aksel Männik (Nõo SK) ja Karolina Pintšuk (TÜASK), Priit Põder ja Annabel Mutso mängisid end välja veerandfinaali ja lõpetasid viienda kohaga.

III LIIGA

Meeste seas olid võidukad soomlased Samuli Herranen ja Jukka Korkeakunnas, naistest olid parimad Ülle Laasner ja Eliis Nurmsoo (Valge Hani) ning segapaaridest Henrik Lepp ja Kristiin Kesamaa (Fookus).

GP-5 turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga