Marran ja Rüütel lõpetasid Sandefjordis teisena

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (Triiton) lõpetasid Sandefjordis peetud FZ Forza Norwegian Internationali naispaarismängu finaalis kaotusega Amalie Cecilie Kudskile ja Signe Schulzile. Kolmanda asetusega taanlannad võitsid võrdsete heitluses avageimi 21:16 ja teise 21:18.

Veerand tundi kestnud esimeses geimis said Kudski ja Schulz algedu 3:0 ja 4:2, kuid siis hakkas laabuma ka kõrgeima asetusega meie paari koostöö. Ette saadi 6:4 ja 8:6, kuid joogipausiks juhtisid taas taanlannad 11:9. Korraks pääses meie paar veel viigini (11:11), kuid juhtima enam minna ei õnnestunud. Vastased olid ees 18:16 ning saavutasid järjest ka geimivõiduks vajalikud kolm punkti.

Teine geim algas Eesti paari dikteerimisel, juhiti 5:3. Seejärel õnnestus taanlannadel noppida kuus punkti järjest, kuid Marran ja Rüütel ei jätnud jonni ning intervalliks juhtisid hoopis nemad 11:10. Vastased said aga surnud punktist kiiresti üle ning läksid omakorda ette 14:11. Veel kaks korda juhtis meie paar (16:15, 17:16), kuid viigiseisult 18:18 õnnestus Kudskil ja Schulzil jõuda esimese matšpallini. See veel võidupunkti ei toonud, küll aga järgmine. Kogu finaal vältas 35 minutit.

Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran pärast finaalmängu. Foto: Triiton

Üksikmängus võidutsesid Sandefjordis Andi Fadel Muhammad (Indoneesia) ja Talia Ng (Kanada), segapaarismängu võitsid Robert Cybulski ja Kornelia Marczak (Poola) ning meeste paarismängu Mael Cattoen ja Lucas Renoir (Prantsusmaa).

FZ Forza Norwegian Internationali turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga