Maailma seitsmenda reketi peale Kuuba hammas ei hakanud

Jakartas peetaval HSBC BWF World Tour Super 500 turniiril Daihatsu Indonesia Masters 2023 kohtus Kristin Kuuba põhitabelis esimeses ringis maailma seitsmenda reketi hiinlanna Zhiyi Wangiga ja kaotas 28 minuti väldanud kohtumise 17:21, 6:21.

Avageimis pääses eestlanna 1:0 juhtima, kuid valitsev Aasia meister oli peagi ise ees 8:2. Joogipausile mindi samuti Wangi kuuepunktilisel eduseisul (11:5). Mängu jätkudes parandas Kuuba vahe 8:11-le, siis 11:14-le ning korraks oli hiinlanna edu veel vaid kaks punkti (15:13). Murrangut siiski ei tulnud, 2020. aastal Hiina naiskonnal Uber Cupi võita aidanud Wang suutis eduseisu hoida ning võitis teiselt geimpallilt 21:17. Teine geim kulges alates 1:1-st Wangi selgel dikteerimisel. Ta läks ette 4:1, 8:2 ja intervalliks 11:3. Kuubal õnnestus juurde saada veel kolm punkti, kuid see oli ka kõik. Wang võitis 21:6 ning kohtub teises ringis kuuenda asetusega hiinlanna Mia Blichfeldtiga Taanist.