Kuuba alagrupi esimene liider on tailanna

Tokyo olümpiamängude esimesel täispikal tööpäeval tehti Musashino Forest Plazas algust ka sulgpalliturniiriga. Kumbki Eesti sulgpallur laupäeval veel platsil ei käinud, küll aga pidasid naiste üksikmängu avaringi kohtumise alagrupis D Kristin Kuuba tulevased vastased.

Sel turniiril 10. asetusega Busanan Ongbamrungphan (Tai) end üllatada ei lasknud, alistades Peruu esireketi Daniela Maciase (Peruu) 31 minutiga. Kuraditosin minutit kestnud esimese geimi võitis tailanna 21:4, teine geim vältas viis minutit kauem ning selles kogus Macias viis punkti rohkem kui esimeses. Kohtumise pikim pallivahetus kestis 31 sekundit, pikim punkt sisaldas 23 pallipuudutust. Ongbamrungphan teenis esimeses geimis 6 ja teises geimis 9 punkti järjest.

D-alagrupi järgmine kohtumine on kavas esmaspäeval, 26. juunil Eesti aja järgi kell 12, mil Kuuba mängib esimesel väljakul Maciasega.