Kristin Kuuba võitis Bundesligas tulevast vastast

Sulgpalli Eesti naiste esireket Kristin Kuuba tegi enne neljapäeval Tallinnas algavat Yonex Estonian Internationali kaasa 1. Bundesliga 12. voorus ja aitas oma koduklubil TSV 1906 Freystadtil 325 pealtvaataja ees alistada tabeli viimase TSV Neuhausen-Nymphenburgi 5:2.

Tartu Triitonis harjutava Kuuba vastaseks naisüksikmängus oli Ukraina esireket Natalja Voitsehh, kellega Tallinna turniiril tabelisse esimese asetuse saanud eestlannal ka reedel Kalevi spordihallis peetavas avavoorus vastamisi tuleb minna. Bundesliga reeglite järgi (üldvõiduks peab vastase üle mängima kolmes geimis, võiduks piisab 11 punktist või vähemalt kahepunktilisest edust) peetud kohtumine Freystadtis lõppes Kuuba kasuks 12:10, 11:5, 11:6.

Teise võidupunkti tõi Kuuba oma klubile naispaarismängus, kus koos Fee Teng Liew’ga alistati geimigi loovutamata Annabella Jäger ja Kaja Stankovic 11:7, 11:6, 14:12.

Freystadtil on nüüd neli võitu ja 10 punkti ning koht endiselt üheksas, kuid play-offi pääsemisest ollakse vaid kahe punkti kaugusel. Järgmises voorus 26. jaanuaril kohtutakse võõrsil TV Refrathiga, kes hetkel 22 punktiga teisel kohal.