Kristin Kuuba aitas Skovshovedi taas võidule

Pärast kahekuulist tähtsatest turniiridest ja tiitlivõistlustest tingitud vaheaega jätkusid teisipäeval, 4. jaanuaril mängud Taani sulgpalliliigas (Badmintonligaen) põhiturniiri kuuenda vooru mängudega. Tiitlikaitsja Skovshovedi rivistuses jätkas hooaega ka naiste Eesti esireket Kristin Kuuba.

Skovshoved oli kodusaalis vastamisi tabeli punase laterna Greve võistkonnaga ja võitis 8:1. Kuuba mängis traditsiooniliselt naiste üksikmängu ning tegi seda taas hästi. Külaliste tšehhitarist esindajast Sabina Milovást sai ta esimese geimis jagu 21:13 ja teises 21:9. Üheksast kohtumisest õnnestus Grevel võita vaid üks, kui Jonas Kudsk ja Jiří Král said ühes meeste paarismängudest jagu Joel Eipest ja Axel Henrik Parkhøist 21:17, 18:21, 21:19.

Suurele võidule vaatamata on Skovshoved kümnest klubist koosnevas liigas 48 punktiga endiselt teisel kohal, liidril Vendsysselil on kaks punkti rohkem. Viimased on kaks kohtumist isegi napilt kaotanud (sh 4:5 Skovshovedile), kuid võidud on tiitlikaitsjaga võrreldes saadud ülekaalukamad ja seega punktirikkamad. Neljapäeval, 6. jaanuaril peetavas seitsmendas voorus mängib Skovshoved võõrsil Solrød Strandiga, kes hetkel tabelis 40 punktiga kuuendal kohal.