Sõidame koos rahvusvahelist turniiri vaatama!

Jaanuari teise täisnädala teisel poolel, 13.–16. jaanuarini peetakse Tallinnas Eesti aasta tähtsuselt teine sulgpallisündmus Eesti meistrivõistluste järel, Yonex Estonian International 2022. Mullu jäi turniir koroonapandeemia tõttu pidamata, tänavu on vana hea Kalevi spordihalli platsidele eelülesandmiste põhjal oodata 36 sulgpalliriigi mängijaid neljast maailmajaost. Euroopast on kohal Bulgaaria, Eesti, Hispaania, Holland, Iisrael, Inglismaa, Kreeka, Leedu, Läti, Malta, Moldova, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Taani, Ukraina, Ungari, Valgevene, Venemaa ja Wales esindused, Aasiat esindavad India, Indoneesia, Malaisia, Singapuri, Sri Lanka ja Tai mängijad, Ameerikat Kanada ja USA ning Aafrikat Egiptuse ja Nigeeria sulgpallurid. Selle ala maailma juhtriikidest puuduvad vaid Hiina ja Lõuna-Korea.

Kohal on kõik Eesti paremad ning kolmes mänguliigis on võõrustajatel ka kõrgeim asetus – meeste üksikmängus Raul Mustal, naiste üksikmängus Kristin Kuubal ning naiste paarismängus Kati-Kreet Marranil ja Helina Rüütlil. Kõik kolm naismängijat on Triitoni klubi esindajad. Lisaks meie tippudele löövad meie klubist Tallinnas kaasa ka Anton ja Elisaveta Berik, Catlyn Kruus, Tauri Kilk, Roland Kutsei, Karina Kapanen, Helis Pajuste, Emili Pärsim, Marelle Salu, Andrei Schmidt, Hugo Themas, Rasmus Roogsoo ning ka meie treener Mihkel Talts.

Ainulaadset võimalust kogu maailma sulgpallikultuuriga tutvust teha oleks patt kasutamata jätta ning seepärast korraldab Triiton ka sel aastal ühise bussireisi pealinna, et koduõuele toodud maailma tipptasemel sulgpallivõistlust oma silmaga kogeda saaks. Omadele kaasa elama on oodatud nii lapsed, nende vanemad, õed vennad, sõbrannad ja sõbrad!

Buss Tallinna väljub laupäeval, 15. jaanuaril kell 7 A. Le Coqi spordihoone parklast. Tagasi Tartus oleme orienteeruvalt kell 22. Edasi-tagasi bussipilet maksab 10 eurot, Kalevi halli on alaealistel sissepääs tasuta, 18-aastased ja vanemad peavad lunastama viie-eurose pileti. Vastavalt Eesti seadustele nõutakse 12+ vanuses pealtvaatajatelt COVID-passi koos isikut tõendavad dokumendiga.

Registreerija ja lisainfo jagaja on Silja Segal (56 977 153 või silja.segal@gmail.com). Koos registreerimisega palume saata ka oma kontaktandmed (telefon, e-mail). Viimane päev end reisile kirja panna on kolmapäev, 12. jaanuar. Kiirustage, sest kohtade arv on piiratud!

Yonex Estonian International 2022 kodulehekülg

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.