Kristin Kuuba aitas oma koduklubi Bundesliga Final Fouri

Sulgpalli Bundesligas selgusid pühapäeval selle hooaja Final Fouris osalejad. Saarbrückenis ja Wipperfürthis mängisid kummaski neli klubi omavahelise turniiri, mille kaks paremat edenesid eeloleval nädalavahetusel Wipperfürthis peetavale finaalturniirile.

Sel hooajal 1. BC Wipperfeldi ridu tugevdav Kristin Kuuba oli nädalavahetusel tegev kõigis kolmes oma klubi võidumängus. Laupäeval panustas ta esmalt 7:0 võitu Jena SV GutsMuthsi üle naiste üksikmängus, kui alistas Lisa Gepperti 11:5, 11:2, 11:1. Samuti laupäeval peetud teises voorus oli Wipperfürthi klubi 4:3 parem TSV Trittaust ning siin oli Kuuba osaline juba kahe võidupunkti meisterdamisel. Esmalt võideti naiste paarismängus koos Jie Yaoga neljas geimis Isra Faradilla ja Emma Moszczynski pärast 8:11 kaotatud avageimi 11:5, 11:7, 11:9. Uuesti oli Kuuba väljakul viiendas kohtumises enne mida juhtis Wipperfeld 3:1. Kuuba oli indoneeslannast Faradillast parem 11:3, 9:11, 11:8, 11:7 ning kindlustas omadele võidu.

Kristin Kuuba. Foto: Oleg Hartchenko / ESL

Pühapäeval kindlustas Wipperfeld 6:1 võiduga TV Refrathi üle endale B-alagrupis esikoha. Kuuba tegi taasa kaasa nii paaris- kui üksikmängus. Paaris hiinlanna Jie Yaoga võideti Ann-Kathrin Spöri ja Leona Michalski 6:11, 15:13, 11:7, 14:12, üksi oli tartlanna Spörist parem 6:11, 11:7, 11:5, 11:3.

1. BC Wipperfeld kogus alagrupi võitjana 8 punkti, Final Fouri jõudis ka TV Refrath 5 punktiga. Kolmas oli TSV Trittau 4 puntiga ja neljas SV GutsMuths, kel punktiarve jäi avamata.

Saarbrückenis peetud A-alagrupi turniiril võitis oodatult kõik vastased 1. BC Saarbrücken-Bischmisheim, kogudes samuti 8 punkti. Järgnesid SC Union Lüdinghausen 7, Blau-Weiss Wittorf-NMS 3 ja SG Schorndorf 0 punktiga. Final Four peetakse eeloleval nädalavahetusel Wipperfürthis ning laupäeval on poolfinaalides vastamisi 1. BC Wipperfeld ja SC Union Lüdinghausen ning 1. BC Saarbrücken-Bischmisheim ja TV Refrath. Võitjad selgitavad pühapäeval Bundesliga tänavuse võitja, kaotajad kolmanda koha saaja.

Bundesliga hooaeg 2020/2021

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga