Kolm eestlannat lähevad Saabrückenis võistlustulle

Pärast kaht nädalat viljatut ootamist saab Eesti esireket Kristin Kuuba (BWF edetabeli 42.) tuleval nädalal taas maailma paremikuga konkureerida. Oktoobris Odenses ja Pariisis peetud World Touri turniiridel oli eestlanna naiste üksikmängus esimene varu, kuid et keegi varem üles antud mängijaist ei jäänud Taani ja Prantsusmaale tulemata, ei pääsenud tartlanna platsile.

Teisipäeval, 1. novembril Saksamaal Saarbrückenis algaval Hylo Openil 2022 (HSBC BWF World Tour Super 300 kategooria) on Kuuba lõpuks kenasti tabelis ning esmase loosi põhjal kohtub avaringis hiinlanna Qi Xuefei’ga. Juba aastaid Prantsusmaad esindanud 30-aastane Qu jõudis tänavusel Dutch Openil Almeres poolfinaali ja on maailma edetabelis 46. kohal. Peaks hiinlanna alistatud saama, ootab meie esireketit teises ringis kas kolmanda asetusega Nozomi Okuhara (Jaapan) või Lauren Lam (USA).

Esimene asetus on Saksamaal endisel maailma esireketil Carolina Marinil (Hispaania), tema finaalivastaseks on tabeli põhjal kavandatud Pornpawee Chochuwong (Tai).

Nii Odenses kui ka Pariisis naiste paarismängus avaringiga piirdunud Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel üritavad Saarbrückenis taas teise ringi pääseda, kuid raskeks läheb seegi kord, sest vastaseks saadi kohe seitsmenda asetusega taanlannad Maiken Fruergaard ja Sara Thygesen.

Esimene asetus on Jongkolphan Kititharakulil ja Rawinda Prajongjail (Tai).

Saarbrückeni turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga