Juuniorid alustasid turniiri Ungaris

Veel läinud nädalavahetusel Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel võidelnud viis juunioriklassi sulgpallurit teevad sel nädalal kaasa Pécsis peetavatel Ungari juunioride meistrivõistlustel (14th Multi Alarm Hungarian Junior Championships 2024 presented by Victor).

Üksikmängus on eestlastest ainsana asetatute sekka arvatud tänavune kolmekordne juunioride meister ning ka täiskasvanute seas oma medaliarve avanud Andrei Schmidt (Triiton). Noormeeste üksikmängus kuuenda asetuse saanud Andrei oli avaringis vaba, teises alistas kohaliku sulgpalluri Balazs Peto 21:7, 21:16 ning on jõudnud 32 parema sekka. Seal on meie mehe vastane slovakk Alex Petrovic. Turniiri esimene asetus on Hollandi mängija Adith Karthikeyan Priya, keda Schmidt mullu detsembris Tartu turniiri finaalis võitis. Teine Eesti esindaja Rasmus Talts (Raul Musta SK) võitis esimeses ringis ungarlase Adam Nusseri 21:19, 26:24, kuid teises jäi alla 10. asetusega tšehhile Adam Burgetile 17:21, 18:21.

Meespaarismängus on Schmidtil ja Taltsil kolmas asetus ning avaringist olid eesti poisid priid. Teises ringis reede õhtul tulevad vastasteks Vince Felix Boros ja Adam Nusser Ungarist. Segapaarismängus olid viienda asetusega Schmidt ja Heili Merisalu (TÜASK) avaringis vabad, teises mängitakse Matts Croesi ja Amber Booneniga Belgiast.

Merisalu on neidude üksikmängus samuti jõudnud kolmandasse ringi. Avaringis oli ta vaba, teises alistas Ioana Popescu (Rumeenia) 21:19, 21:18 ning mängib reedel Hedi Dorozsmai (Ungari) vastu. 32 sekka jõudis ka Marija Paskotši (Raul Musta SK), alistades Sofia Bielobrovtšõki Ukrainast 21:13, 21:12. Järgmisena ootab teda reede pärastlõunal Tija Horvat Sloveeniast. Ka Karolina Pintšuk (TÜASK) oli avaringis vaba, kuid siis kaotas Oleksandra Botsmanile (Ukraina) 11:21, 16:21.

Naispaarismängus alustavad Paskotši ja Pintšuk reedel ukrainlannade Raila Almalaha ja Anastassia Alõmova vastu.

Ungari juunioride meistrivõistluste turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga