Estonian Youth International vabatahtlikud

7.-9.detsembril toimub A.Le Coq spordihoones noorte sulgpallurite üks tippsündmustest. Triiton koostöös Eesti Sulgpalliliiduga on võõrustamas noori talente kahekümnest erinevast riigist, et pidada maha väga kõval tasemel sulgpallivõistlus. Tartusse on tulemas ka Prantsusmaa koondis, kes noppis septembris toimunud Euroopa juunioride meistrivõistlustel viiest võimalikust kuldmedalist kolm, tiimivõistlustel tuli Prantsusmaa koondis teistkordselt Euroopa meistriks. Lisaks neile on oodata ka mängijaid Euroopa ühest kõige kõvemast sulgpalliriigist- Taanist.

Selleks, et võistlus sujuks ideaalselt, vajame teie abi-

  • Joonekohtunikuna- reedel ning laupäeval on vaja 16 joonekohtunikku, pühapäeval 8. Tulevastele joonekohtunikele on tulemas ka 16.novembril kell 18:00 A.Le Coq spordihoones koolitus. Joonekohtunike kontaktisik ja koordinaator Martin Maipuu vastab heameelega kõigile tekkivatele küsimustele- 59 046 856 või maipuu@windowslive.com
  • Punktikeerajana
  • Transpordi ülem/koordinaator.Tema ülesandeks on korraldada ladus mängijate transport lennujaamast hotelli, hotellist saali-tagasi hotelli ning võistluse lõppedes hotellist/saalist bussijaama või Tartu lennujaama.
  • Saali ettevalmistus võistlusteks

Kõik vabatahtlikud saavad omale särgi ning kingikoti, mis sisaldab erinevate sponsorite tooteid ja teenuseid. Ühtlasi hoolitseme ka selle eest, et vabatahtlikel kõhud tühjaks ei jääks.

Küsimuste korral võtta ühendust- silja@tartutriiton.ee või 56 977 153
Joonekohtuniku tööd puudutavad küsimused- martin.maipuu@windowslive.com või 59 046 856

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga