Eesti sulgpallidessant tegutseb Bulgaarias

Sel ja järgmisel nädalal on Eesti noorte sulgpallurite paremik võistlusreisil Bulgaarias, eestlased on osalemas kolmes erinevas linnas peetavatel turniiridel.

Eesti U-17 koondis alustab reedel, 9. juulil Lõuna-Bulgaaris paikneva Haskovo piirkonna linnas Svilengradis Euroopa sulgpalliliidu U-17 turniiri. Noormeeste üksikmängus löövad kaasa Hugo Themas, Andrei Schmidt, Tregert Gustav Värv ja Chris Robin Talts, neidude üksikmängus Kadi Ilves, Heili Merisalu, Elisaveta Berik (7. asetus), Kerttu Voore, Emili Pärsim, Marta-Emili Teller ja Laura-Liis Kale. Noormeeste paarismängus on Eesti paarid Talts – Värv (8.), Schmidt – Themas ning Roland Kutsei – Karl Aksel Männik, neidude paarismängus saavad rahvusvahelist mängukarastust Berik – Pärsim, Ilves – Teller, Birgit Reintam – Voore, Kale – Merisalu ning segapaarismängus Talts – Teller, Kutsei -Voore, Männik – Ilves, Värv – Merisalu, Themas – Pärsim ja Schmidt – Berik

Svilengradi turniiri tabelid

Samal ajal Haskovos peetaval U-15 vanuseklassi turniiril osalevad triitonlane Rasmus Roogsoo ja Nõo klubi kasvandik Marti Joost nii üksik- kui ka paarismängus.

Haskovo turniiri tabelid

Pärast Svilengradi viib U-17 koondist võistlusmatk edasi veidi lääne pool asuvasse Pazardžikusse, kus 12. – 15. juulini peetakse Hebar U-17 Bulgarian Open.

Pazardžiku turniiri tabelid

Suve hakul juunis Hispaanias La Nucias U-19 vanuseklassis üksimängu võitnud Tauri Kilk ja Catlyn Kruus üritavad samaga hakkama saada nüüd Svilengradis, kus 12.-14. juulini peetakse Bulgarian Junior International. Kilgil on seal prantslase Enogat Roy järel teine asetus, Kruusil neljas (eespool on Yasmine Hamza Itaaliast, Gergana Pavlova Bulgaariast ja Sara Lončar Serbiast). Avaringis on Kilk vaba, teises tuleb vastaseks kas kohalik noorhärra Krasimir Todorov või sakslane Anosch Ali. Kruusil pole avaringis samuti vaja platsile tulla, teises mängib ta Stefanie Nijssega Hollandist.

Svilengradi turniiri tabelid

EUROOPA NOORTE JA JUUNIORIDE VÕISTLUSKALENDER

09/11.07 Bulgarian U-17 International (Svilengrad, BEC-U17)
09/11.07 Bulgarian U-15 International (Haskovo)
12/14.07 Bulgarian Junior International (Svilengrad, JIS)
12/15.07 Hebar U-17 Bulgarian Open (Pazardžik, BEC-U17)
29/31.07 Yonex Latvia U-17 International (Sigulda, BEC-U17)
01/04.08 Turkey U-15 Open (Ankara)
05/08.08 Turkey U-17 Open (Ankara, BEC-U17)
05/08.08 APACS Bulgarian Junior Open Championship (Pazardžik, JIS)
09/12.08 Turkey Junior Open (Ankara, JIS)
13/15.08 Yonex France U-17 Open (Aire-sur-la-Lys, BEC-U17)
17/19.08 Tournoi U-13/U-15 LNAB (Talence, Prantsusmaa)
20/22.08 Babolat French U-17 International (Talence, BEC-U17)
20/22.08 Iberdrola Spanish Junior Open (Oviedo, JIS)
20/22.08 Babolat Refrath Cup U-15 (Bergisch Gladbach-Refrath, Saksamaa)
26/29.08 Multi Alarm Hungarian International Junior Championships (Pécs, JIS)
27/29.08 Danish Junior Cup U-17 (Hvidovre, BEC-U17)
27/29.08 Danish Junior Cup (Gentofte, JIS)

03/05.09 Multi Alarm U-15 International Championships (Pécs)
03/12.09 U-17 Euroopa meistrivõistlused (Podčetrtek)
08/10.09 Hellas Junior International (Alexandroupoli, JIS)
08/11.09 Hellas Youth International U-11, U-13, U-15 (Alexandroúpoli, Kreeka)
10/12.09 Stockholm Junior (Täby, JIS)
17/19.09 TEM Youth International (Mokronog-Mirna, Sloveenia, U-15)
17/19.09 TEM Slovenia Junior International (Mirna, JIS)
17/19.09 FZ Forza Alpes International U-19 (Voiron, Prantsusmaa, JIS)
24/26.09 Yonex Belgian Junior (Herstal, JIS)
24/26.09 Li Ning Zagreb Youth Open U-9, U-11, U-13, U-15 (Zagreb)
24/26.09 Li-Ning Zagreb U-17 Open (Zagreb, BEC-U17)
29/03.10 Hebar Bulgarian Open U-11, U-13, U-15 (Pazardžik)
30/03.10 Malta Junior International presented by Victor (Cospicua, JIS)

01/03.10 Slovak Youth U-17 (Trenčin, BEC-U17)
04/17.10 BWF juunioride MM-võistlused (TBC)
08/10.10 Croatia Valamar Junior Open (Dubrovnik, JIS)
08/10.10 Austrian U-17 International (Mödling, BEC-U17)
13/17.10 Yonex German Ruhr U-19 International (Mülheim an der Ruhr, JIS)
14/17.10 German Ruhr U-15 Internationals (Mülheim an der Ruhr)
14/17.10 Yonex German Ruhr U-17 International (Mülheim an der Ruhr, BEC-U17)
21/24.10 Victor Denmark Junior U-17 (BEC-U17)
21/23.10 Victor Denmark Junior U-15 (Odense)
21/24.10 Victor Denmark Junior (TBC, JIS)
29/31.10 RSL Lithuanian U-17 International (BEC-U17)
29/31.10 Adria U-17 International (Opatija, Horvaatia, BEC-U17)
29/31.10 Finnish Junior (Espoo, JIS)
29/31.10 Adria Youth International U-9-15 (Opatija, Horvaatia)
29/30.10 Lithuanian U-15 (Vilnius)

02/04.11 RSL Lithuanian Junior (TBC, JIS)
11/14.11 Yonex Latvia Junior International (TBC, JIS)
11/14.11 Latvia Youth International U-15 (Liepāja)
11/14.11 Swedish Youth Games (Malmö, BEC-U17)
12/14.11 Swedish Youth Games U-15 (Malmö)
19/21.11 Czech Junior (Orlova, JIS)
26/28.11 Slovak Junior (Trenčin, JIS)
26/28.11 Baltic Youth Championship U-14, U-16, U-18 (Daugavpils, Läti)
26/28.11 U-17 Portugal Open (Caldas da Rainha, BEC-U17)

03/05.12 Portuguese Junior International (Caldas da Rainha, JIS)
03/05.12 Medvode Yonex Cup (Medvode, Sloveenia, BEC-U17)
06/08.12 Oliver Czech U-17 International (Český Krumlov, BEC-U17)
09/12.12 Yonex Estonian Junior (Tartu, JIS)
09/12.12 Yonex Estonian U-17 International (Tartu, BEC-U17)
09/12.12 Estonian Youth International U-15 (Tartu)
16/19.12 Cyprus Youth International U-11, U-13, U-15 (Nicosia)
17/19.12 Cyprus U-17 International (Nicosia, BEC-U17)
28/29.12 Carlton International Youth Tournament U-17 (Hoensbroek, BEC-U17)

JIS – Junior International Series

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.