Eesti koondis mängib Haarlemis

Teisipäeval alustab Eesti sulgpallikoondis teekonda Hollandisse Haarlemi, kus 15.–17. detsembrini peetakse segavõistkondade Euroopa meistrivõistluste valikturniiri teise alagrupi mängud. Lisaks Hollandile ja Eestile löövad kaasa veel Itaalia ja Iisraeli koondis.

Meestest kuuluvad koondisse Tauri Kilk (Triiton), Karl Kert (Raul Must SK), Kristjan Kaljurand (TÜASK) ja Raul Käsner (Triiton), naistest Kristin Kuuba, Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (kõik Triiton).

Eesti alustab Duijnwijck-hallis neljapäeval, 15. detsembril meie aja järgi kell 15 Iisraeli vastu. Päev hiljem mängitakse samas ja samal kellaajal Itaaliaga, viimases voorus laupäeval, 17. detsembril on vastaseks võõrustaja Holland. See kohtumine on algama arvestatud Eesti aja järgi kell 20. Kavas on üks kohtumine kõigis viies mänguliigis.

Samal ajal on veel 22 koondist võistlustules neljas linnas üle Euroopas. Milton Keynesis (Inglismaa) mängivad lisaks inglastele Poola, Norra ja Slovakkia. Kolmanda alagrupi turniir peetakse kuue koondise (Šveits, Hispaania, Island, Gröönimaa, Ungari, Ukraina) vahel Šveitsis, neljandas grupis heitlevad Glasgow’s Šotimaa, Luksemburg, Tšehhi, Iirimaa, Portugal ja Rootsi ning viiendas Sofias Bulgaaria, Sloveenia, Belgia, Austria, Soome ja Leedu. Tuleva aasta veebuaris peetavale finaalturniirile pääseb vaid iga alagrupi võitja, valikmänge pole vaja mängida Taanil, Saksamaal ning finaali korraldajal Prantsusmaal. Euroopa parim segavõistkond selgub 14.–18. veebruarini Põhja-Prantsusmaal Aire-sur-la-Lysis.

Segavõistkondade EM-võistluste valikturniiri 2. alagrupp

Otsepilti võistlusest sab näha SIIN.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga