Catlyn Kruus võitis neljast kohtumisest kolm

Austria BundesLigas klubisulgpalli mängiv Catlyn Kruus käis sel nädalavahetusel ASKÖ Trauni eest väljakul neli korda ning kolmel korral tuli sealt tagasi võidukalt. Laupäeval võõrustas Trauni klubi kodusaalis BSC 70 Linzi ning võitis 7:1. Esimese punkti tõi võõrustajatele Kruus, kes alistas avakohtumises Petra Polanci 21:15, 21:19. Palju puhkust tartlanna ei saanud, sest teisena kavas olnud paarismängus oli ta Sabina Baluti partneriks. Mäng oli küll tasavägine, kuid Polanc ja Serena Au Yeong jäid peale 21:15, 21:17. Edasi noppisid aga võõrustajad võidu võidu järel ning lõpuks oli seis 7:1.

Pühapäeval mängis ASKÖ ka neljanda vooru kohtumine kodusaalis ning seekord ei antud tabeli viimasele WBH Wienile mingit võimalust – kõik kaheksa kohtumist lõppesid 2:0 võiduga. Kruus oli seegi kord alustaja ning alistas Urška Polci 21:18, 21:14. Kenasti laabus koostöö ka Balutiga, sest Polc ja Isabel Delueg mängiti üle kindlalt 21:13, 21:16.

Nelja vooru järel on liider kõik senised vastasseisud võitnud ASV Pressbaum, kuid 13 punkti on ka ühe kaotuse (just liidrilt 2:6) saanud ASKÖ Traunil. Juba viie punktiga jäävad maha BSC 70 Linz ja Union BSC Wolfurt, 6 punkti on tabelis Badminton Mödlingul ja nulliga jätkab WBH Wien.

Järgmised kaks vooru peetakse 3. ja 4. detsembril.

Austria BundesLiga kodulehekülg

Saksamaa 1. Bundesligas kindlustas tiitlikaitsja 1. BC Wipperfeld oma liidrikohta laupäeval 7:0 võiduga Blau-Weiss Wittorf NMS-i üle. Kristin Kuuba aitas seitsmest võidust kindlustada kahte. Üksikmängus oli ta parem Camilla Martensist 11:1, 11:7, 11:5 ning paarismängus pani koos Line Højmark Kjærsfeldtiga paika Martensi ja Franziska Volkmanni 11:7, 11:8, 11:6.

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel sel nädalavahetusel oma klubi TSV Neuhausen-Nymphenburgi aidata ei suutnud, sest Münchenis jäädi 1:6 alla tabeli teisele SV Fun-Ball Dortelweilile. Tartlannad kaotasid paarismängu Julie MacPhersonile ja Emma Moszczynskile 9:11, 4:11, 9:11, Marran andis Iris Wangile loobumisvõidu ning Rüütel kaotas koos Tobias Wadenkaga segapaarismängu Kristian Krämeri ja MacPhersoni vastu 6:11, 6:11, 6:1. Ainsa võidu tõi koduvõistkonnale Justin Seibel teises meesüksikmängus.

Wipperfeld on võitnud kõik seitse kohtumist ning kogunud 19 punkti. Dortelweili klubil on 16 ning 1. BC Saarbrücken-Bischmisheimil 13. Marrani ja Rüütli tööandja püsib viie punktiga endiselt viimasel play-offi viival ehk kaheksandal kohal.

Järgmised voorud mängitakse 10. ja 11. detsembril.

Saksamaa Bundesliga kodulehekülg

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga