Catlyn Kruus jäi Portugalis põhiturniirist ühe võidu kaugusele

Caldas da Rainhas kolmapäeval alanud 58. Portugali rahvusvahelistel meistrivõistlustel (Portugal International Championships) võitis Catlyn Kruus (Triiton) valikturniiril esimesed kaks vastast ning põhitabelisse ehk 32 hulka pääsemisest lahutas teda vaid üks võit. Eesti meistrivõistlustel tänavu pronksi teeninud Kruus võitis valikturniiri avaringis Kim Matoviči (Sloveenia) 21:10, 21:13 ning teises Sigridur Arnadottiri (Island) 21:7, 21:15. Otsustavas kohtumises mängis tartlanna Sara Boyle’iga (Iirimaa) ja kaotas 25 minutit väldanud matši 16:21, 12:21.

Meeste paarismängus olid Anton Berik ja Mikk Õunmaa (Triiton) valikturniiri esimeses ringis vabad, teises kohtuti Kai Niederhuberi ja Michael Tomiciga (Austria) ning kahjuks kaotati 15:21, 9:21.

Naiste paarismängus on Catlyn Kruus ja Ramona Üprus põhitabelis, reede õhtul kohtutakse avaringis seitsmenda asetusega Sharone Baueri ja Emilie Vercelot’ga Prantsusmaalt. Segapaarismängus teeb Üprus kaasa koos oma viimase aja püsipartneri Nicolas Hoareau’ga. Esimeseks vastaseks on puhas Prantsuse paar Eloi Adam ja Sharone Bauer.

Portugali turniiri tabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga