ASKÖ Traun võitis Austrias põhiturniiri

Austria 1. Bundesligas peeti laupäeval põhiturniiri viimane voor ning selgeks sai ka põhiturniiri võitja. Meie Catlyn Kruusile mänguvõimalust pakkuval ASKÖ Traunil ja tiitlikaitsjal ASV Pressbaumil oli enne viimast vooru võrdselt punkte ning omavaheline kohtumine HAKA Sportarenas pidi otsustama, kumb saab endale poolfinaaliks esimesena vastase valida. Otsustavat kohtumist võõrustanud Trauni klubi jäi peale 5:3 ning kohtub 23. märtsil play-offi poolfinaalis UBSC Wolfurtiga, kes põhiturniiril sai kolmanda koha.

Catlyn Kruus mängis taas võidukalt, kallutades enda kasuks mõlemad kolmegeimilise matšid. Üksikmängus võitis tartlanna vastaste Lucie Černa 21:16, 14:21, 21:19 ning paarismängus alistati koos Florenina Constantinescuga Černa ja Alžbeta Basova 15:21, 21:14, 21:15.

Kohtumine kahe liiderklubi vahel oli oodatult tasavägine, sest kaheksast matšist kuues vajati võitja selgitamiseks kolme geimi. Vastasseis kestis ligi neli tundi. Poolfinaali saab Austria rekordmeister ASKÖ Traun pidada oma kodusaalis, teise poolfinaalis mängivad ASV Pressbaum ja Badminton Mödling.

ASKÖ Trauni võistkond 2024. Foto: ASKÖ Traun

Austria 1. Bundesliga 20023/2024

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga