Meistriliigas võidutsesid Kert ja Üprus

Eesti GP-sarja neljandal osavõistlusel Lenne Sulgpallikeskuses Jüris oli teine võistluspäev üksikmängude päralt. Meistriliigas tuli esimest korda valitseva Eesti meistrina väljakule Karl Kert (Raul Musta SK) ning mängis meistri vääriliselt. Poolfinaalis alistas ta Tauri Kilgi (Triiton) 21:17, 21:15 ning finaalis Andrei Schmidti (Triiton) 21:6, 21:12. Mihkel Talts ja Hannes Hani teenisid alagrupis kaks võitu.

Naiste finaalis kordus meistrivõistluste poolfinaalmäng. Taas mängiti kolm geimi ning taas oli Ramona Üprus (TÜASK) Helis Pajuste (Raul Musta SK) üle võidukas. Üprus võitis kindlalt avageimi 21:11, kuid tasavägises teises jäi peale Pajuste 21:19. Kolmandas geimis suutis Üprus otsustavatel momentidel vastasest kindlamalt tegutseda ja võitis geimi 21:17. Emili Pärsim võitis alagrupis kolmest vastasest kaks, Romili Vakk ühe.

Esiliigas sammus meeste seas võidult võidule Mati Soo (Nõo SK), finaalis pidi tema paremust tunnistama Paul Kristjan Rajamägi (TSKeskus). Naiste seas oli osalejaid vaid viis ja seetõttu peeti üheringiline turniir. Kõik neli vastast alistas Lumikki Liias, kahest mängijast parem olnud Kaisa Liis Lepp sai kolmanda koha.

Teises liigas selgitasid meestest võitja tartlased. Kaspar Sorge (TÜASK) oli seekord heas löögihoos ning alistas Oskar Laanese (Triiton) 21:9, 21:8. Oliver Puhtla sai alagrupis kahe võidu kõrvale ainsa kaotuse (16:21, 18:21) just Sorgelt. Naiste üksikmängus Triitonil esindajat polnud, esikoha sai Kadri Sepp (Raul Must SK).

Kolmandas liigas võidutses meestest Triitoni esindaja Henri Tanila, finaali Arnis Ripsi (Kuuse) vastu võitis meie mees 21:16, 21:19. Naiste parim oli Kathy-Karmen Kale (Fookus), triitonlannad ei osalenud.

GP-sarja viies etapp peetakse 15. ja 16. aprillil Tartus, ülikooli spordihoones.