Triitoni harrastajad mängisid Jõgeva kevadturniiril südikalt

Laupäeval, 22. aprillil toimus vastavatud Jõgeva spordihoones SK BadMint eestvõttel harrastajate paarismänguturniir Jõgeva Kevad 2023. Osalejaid oli üllatavalt palju – 82. Kolme paarismänguliigi peale moodustus kolmes tugevusliigas kokku 69 paari. Osalejaid oli nii Tartust, Jõgevalt, Tallinnast, Rakverest, Otepäält ja mujalt Eestist. Kõik osalejad said palju mänge ning koduteele kaasa rohkelt emotsioone.

Vastne spordihoone jättis oma mitmekülgsuses äärmiselt sümpaatse mulje. Seitse sulgpalliväljakut, kergejõustikusaal, jõusaal ja mitmed teised võimalused nii noortele kui ka täiskasvanud spordientusiastidele.

Triitoni harrastajad võistlesid kaheksas erinevas mänguliigis, neist kuues ja toodi koju mitmeid poodiumikohti.

TEINE LIIGA
MP:
3  – Madis Müürsepp (Triiton) / Matt Redfearn (TÜASK)
SP:
2  – Keshav Nagpal (Triiton) / Merit Tammemägi (Võru SK)

KOLMAS LIIGA
MP:
3 – Devid Babjak / Petro Babjak
NP:
1 – Marge Kesamaa (SK BadMint) / Raili Pärsim (Triiton)
2 – Kristel Liivapuu / Susanna Yliniemi-Liias
3 – Annika Angerjas / Gea Kääpa

NELJAS LIIGA
NP:
1 – Triin Murumets (Triiton) / Marion Ploovits (Veeriku Badminton)
2 – Ester Arak / Ruta Kärt
SP:
3 – Kristine Spilevoi / Devid Babjak

Kolmanda liiga naispaarismängu esikolmik (vasakult paremale): Kristel Liivapuu ja Susanna Yliniemi-Liias (teine koht), Marge Kesamaa (SK BadMint) ja Raili Pärsim (esikoht) ning Gea Kääpa ja Annika Angerjas (kolmas koht). Foto: SK BadMint.
Neljanda liiga naispaarismängu esikolmik (vasakult paremale): Ruta Kärt ja Ester Arak (teine koht), Triin Murumets ja Marion Ploovits (Veeriku Badminton) (esikoht) ning Dagmar Tonska (SK BadMint) ja Maia Võsu (SK BadMint) (kolmas koht). Foto: SK BadMint.
Kolmanda liiga meespaarismängu esikolmik (vasakult paremale): Aleksander Hatlevits ja Aivar Sindi (teine koht), Karl Jaanson ja Silver Kuuba (esikoht) ning Devid Babjak (Triiton) ja Petro Babjak (Triiton) (kolmas koht). Foto: SK BadMint.
Teise liiga segapaarismängu esikolmik (vasakult paremale): Keshav Nagpal (Triiton) ja Merit Tammemägi (Võru SK) (teine koht), Janar Ojalaid ja Brita Arnover (TÜASK) (esikoht) ning Matt Redfearn ja Ave Traksmaa (kolmas koht). Foto: SK BadMint
Neljanda liiga segapaarismängu esikolmik (vasakult paremale): Reimo Randmaa ja Marion Ploovits (Veeriku Badminton) (teine koht), Maia Võsu (SK BadMint) ja Margus Raudsepp (Veeriku Badminton) (esikoht) ning Kristine Spilevoi (Triiton) (koos Devid Babjakiga kolmas koht). Foto: SK BadMint.
Foto: SK BadMint

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga