Suvelaager 2019

Hea lapsevanem! 

Sulgpalliklubi Triiton juhatus ja treenerid tänavad Teid, et olete valinud oma lapsele sulgpalli harrastamise meie klubis!

Sel suvel toimub juba kuues sportliktervistav sulgpallilaager Kilingi-Nõmmel!

Ka sel korral organiseerime laagri kolmes erinevas vahetuses.

Esimene treeninglaager, 5.-15. august 2019,  on mõeldud mängijatele, kes on osalenud pidevalt Eesti Noorte GP karikaetappidel ja välisvõistlustel.

Teine laager, 15.-21. august 2019, on mõeldud mängijatele, kes on osalenud treeningutel kuni neli aastat.

Kolmas laager, 21.-26. august 2019, on mõeldud mängijatele, kes on osalenud treeningutel kuni kaks aastat.

Laagritesse jagunemise otsustab treeneritest koosnev nõukogu.

Laste tegevust korraldavad 7 kõrge kvalifikatsiooniga treenerit. Lisaks Triitoni treeneritele on tulemas ka väga head välisriikide treenerid. Üldkehalise ettevalmistuse treeninguid viib läbi Rio Olümpiamängudel osalenud kergejõustiklane Jaak-Heinrich Jagor.  Kilingi­-Nõmme on tervistavaks spordilaagriks ideaalne koht, kus lisaks headele olmetingimustele ja tublidele kokkadele, on olemas ka suurepärane staadion, kuue väljakuga sulgpallihall, ujumisvõimalus metsajärves. Laagri territooriumi ümbritseb puhta õhuga männimets, kus on ühtlasi ka discgolfi rada. Lapsed, kes on eelnevatel aastatel läbinud laagri, on oma sportlikus arengus saavutanud märkimisväärse edasimineku.

Laagris toimub igapäevane sportlik tegevus. Lisaks sulgpallile tegeletakse ka paljude muude spordialadega. Laagris on garanteeritud toitlustus kolm korda päevas. Ööbimine hotellitüüpi õpilaskodus.

Õpilased on majutatud 2 -3 kohalistesse tubadesse.

Esimese laagri, 05.-15. august, osavõtumaks 290€; (koos transpordiga Tartu – Kilingi-­Nõmme – Tartu 300 €).

Teise laagri, 15.-21. august, osavõtumaks 230€; (koos transpordiga Tartu - Kilingi-Nõmme - Tartu 240€)

Kolmanda laagri, 21.-26. august, osavõtumaks 195€; (koos transpordiga Tartu- Kilingi-Nõmme- Tartu 205€)

Registreerimine lõpeb 20.mail, registreerida saab silja.segal@gmail.com.

Kohtade arv on piiratud, palume registreerimisega kiirustada! Sulgpalliklubis Triiton tegutsevast viiesajast lapsest on suvelaagris võimalik osaleda 150 lapsel. Ühtlasi on soovituslik, et laagrisse tulijad osaleksid ka suvistel treeningutel A.Le Coq spordihoones.

Laagritasu on võimalik maksta sularahas treeneri kätte või MTÜ Sulgpalliklubi Triiton arvele EE391010152001545004. Koos registreerimisega palume tasuda vähemalt 50% laagritasust, ülejäänud laagri summa tuleb tasuda hiljemalt 1.augustiks 2019. Ülekandega tasumisel palume kindlasti märkida selgitusse lapse nimi ning eraldi laagri eest tasutav summa. Laagri makseid on võimalik tasuda ka hiljem maksegraafiku alusel. Graafiku koostamiseks tuleb ühendust võtta laagri peakorraldajaga.

Ühtlasi toimub 1.augustil 2019 kell 19:00 A.Le Coq spordihoones lastevanemate koosolek, kestvus orienteeruvalt tund aega. Seal räägitakse läbi kõik oluline informatsioon seoses laagritega ning vastatakse Teie poolt esitatud küsimustele.

Lisainfo

Laagri peakorraldaja Silja Segal- 56 977 153, silja.segal@gmail.com

Sulgpalliklubi Triitoni Juhatuse esimees Mart Siliksaar - 51 48 121, triiton@hot.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga