Paarissuled meelitasid taas

Paarissuled kutsusid mees- ja naispaare hooaja teisele kokkusaamisele laupäeval, 26. novembril. Kohtumispaik oli taas ülikooli spordihoone Tartus Ujula tänavas, mängiti mees- ja naispaaris.

Meistriliiga meespaarismängus lõi kaasa seitse duetti, poolfinaali jõudsid kahe alagrupi kaks paremat. A-alagrupis kõik kolm vastast kahes geimis üle mänginud Kristjan Kaljurand (TÜASK) ja Raul Käsner (Triiton) kohtasid poolfinaalis tugevat vastupanu, sest Triitoni paar Mikk Õunmaa ja Mihkel Talts võitis avageimi 21:19. Teises geimis jäid valitsevad Eesti meistrid siiski peale 21:16 ja kolmanda võitsid 21:18. Tabeli alumiselt poolelt pääsesid finaali Mikk Järveoja (TÜASK) ja Karl Kert (Veeriku Badminton). Poolfinaalis mängiti auti Triitoni ja Veeriku kombinatsioon Anton Berik ja Rainer Kaljumäe 21:17, 21:8 ning finaalis seljatati tasavägises heitluses ka favoriidid. Avageim võitsid Järveoja ja Kert 21:19, teises jäid peale Kaljurand ja Käsner 21:17. Kolmandas geimis selgus võitja 42. punkti mängimisel. Järveoja ja Kert võitsid 22:20. Niisiis teine asetus lõi esimest.

Naistel seevastu oli esipaari ülekaal veenev. Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (Triiton) võitsid kõik neli vastest, finaalis said nad 21:14, 21:11 jagu teisest Triitoni paarist Elisaveta Berik ja Emili Pärsim. Nelja parema sekka mängisid end ka Annabel ja Meribel Rohtla (Triiton).

Esiliigas oli meespaare kuus ja kõik mängisid omavahel läbi. Viis võitu teenisid Erko Kasekamp (Triiton) ja Teet Smidt (Veeriku Badminton), nelja võiduga piirdunud noortepaar Marti Joost (Nõo SK) ja Rasmus Roogsoo (Triiton) alistati 21:18, 21:18. Kolme võiduga hõivasid kolmanda platsi Märtin Pääsik ja Heiko Zoober Triitonist.

Kuue naispaari konkurentsis jäid kaotuseta Johanna-Violet Meier (TÜASK) ja Krisliin Rohtla (Triiton). Esikohasaaja otsustanud kohtumises alistati Triitoni paar Kadri Kaljumäe ja Kätrin Lepp 21:14, 21:12. Kolmanda koha teenisid Liispet Leemet ja Annabel Mutso Triitonist.

Teises liigas tulid seekord rahva ette vaid meespaarid. Kaotuseta jäid Oskar Laanes ja Karl Jonas Lõhmus (Triiton), esikohakohtumises oldi ülikooli spordiklubi esindavatest Keshav Nagpalist ja Maksim Zagurast üle 21:12, 21:18. Mikk Kiisel ja Erik Georg Nõmme mängisid end poolfinaali.

Kolmandas liigas andsid tooni klubitud Oliver Hani ja Jürgen Orav. Finaalis võideti Georg Klimuševi (TÜASK) ja Sander Pärnaga (Triiton) mängides esimene geim 21:13 ja teine 21:17. Naispaaridest olid neljases konkurentsis võidukad Carmella Krislin Kruus ja Christia Noormets (Triiton). Kaks võitu ja teise koha teeninud Kristina Krit ja Katarina Pärli (Triiton) suutsid võitjate vastu geimides koguda vastavalt 11 ja 19 punkti. Kolmandad olid Clara Cizel (TÜASK) ja Susanna Yliniemi-Liias (Triiton).

Neljandas liigas said kolme eduka matšiga turniirivõidu kirja Emil ja Rando Penner (Nõo SK), Andres Kask (Triiton) ja Ats Paavel (Veeriku Badminton) jäid võitjatele alla 10:21, 18:21. Naispaaride seas tõid võidu Triitonisse Hanna Saara Hiir ja Kädi Rosenthal, esikohamängus oldi paremad klubikaaslastest Aljona Kostetskajast ja Kristel Liivapuust 21:8, 23:21.