Kuuba peab põhitabelisse pääsemiseks võitma korealannat

Eesti naiste esireket Kristin Kuuba mängib sel nädalal lausa karukoopas, kui osaleb Indoneesia pealinnas Jakartas peetaval HSBC BWF World Tour Super 500 kategooria võistlusel Daihatsu Indonesia Masters 2023. Põhitabelisse ehk 32 parema sekka mahtumiseks tuleb maailma 46. reketil Kuubal siiski enne üks vastane võita.

Naisüksikmängu valikturniiril on teisipäeval tema vastaseks Yu-Jin Sim. Kuuba ja BWF-i edetabelis 46. kohal paiknev 23-aastane Lõuna-Korea kodanik seni omavahel mänginud pole. Turniiri esimene asetus on maailma esireket Akane Yamaguchi. Jaapanlanna jõudis läinud nädalal peetud Indian Openil finaali, kuid kaotas seal See-Young An’ile (Lõuna-Korea) 21:15, 16:21, 12:21. An on kaasalööjate seas ka Jakartas.

Daihatsu Indonesia Masters 2023 turniiritabelid
+ + +

Reykjavikis algab neljapäeval RSL Iceland International 2023, mis kuulub Futures Seriesi kategooriasse. Eesti tipud on kaugel saarel valmistumas veebruaris Tartus peetavateks Eesti meistrivõistlusteks. Naiste paarismängus on äsja Tallinnas International Seriesi turniiril napilt finaalist välja jäänud Kati-Kreet Marranil ja Helina Rüütlil esimene asetus, järgnevad paarid Iirimaalt, Hollandist ja Inglismaalt. Meeste paarismängus peaksid Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner moodustama tugevuselt neljanda paari, eespool on duetid Poolast, Aserbaidžaanist ja Inglismaalt. Segapaarismängus on Kaljurand ja Rüütel kuuenda paigutusega, meeste üksikmängus Karl Kert kaheksandaga.

RSL Iceland International 2023 turniiritabelid

Rootsi linn Uppsala on alanud nädala kolm viimast päeva sulgpallureid täis, sest kavas on nii Swedish Junior 2023 kui ka Swedish International U17 2003. Vanas ülikoolilinnas peetavalt sulgpallipeolt ei puudu loomulikult ka eestlased. Juunioride seas on meie omi asetatute seas kõigis viies mänguliigis: meeste üksikmängus Hugo Themas (2.), Andrei Schmdit (6.) ja Tregert Gustav Värv (8.), naiste üksikmängus Emili Pärsim (3.), meeste paarismängus Schmidt ja Themas (2.), naiste paarismängus Elisaveta Berik ja Pärsim (3.) ning segapaarismängus Schmidt ja Pärsim (2.) ning Themas ja Berik (3.).

Swedish Junior 2023 turniiritabelid

Noorteturniiril on eestlased tabelisse asetatud kolmes mänguliigis: noormeeste üksikmängus Marti Joost (4.), neidude üksikmängus Emilia Šapovalova (8.) ning meeste paarismängus Joost ja Rasmus Roogsoo (3.). Kõigis mänguliikides on favoriitideks arvatud ukrainlased.

Swedish International U17 2003 turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga