Kati-Kreet Marran oli taas Bundesligas võidukas

Sulgpalli Bundesligas pidas Kati-Kreet Marrani koduklubi TSV Neuhausen-Nymphenburg laupäeval kohtumise Jenas sealse SV GutsMuthsiga, võitis 7:0 ning tõusis üheteistkümne klubi konkurentsis kuuendale kohale.

Marran käis platsil kahes paarismängus ning oli mõlemas võiduka paari liikmeks. Naiste paarismängus alistas tartlanna koos Annabella Jägeriga võõrustajate Charlotte Mundi ja Marie Lücke 11:9, 11:8, 11:4. Segapaarismängus oli Marrani partner Tobias Wadenka ning koos võideti Julian Voigt ja Charlotte Mund 11:4, 6:11, 11:5, 11:3.

TSV Neuhausen-Nymphenburg on kümnest kohtumisest kogutud 10 punktiga kuuendal kohal. Liider on 1. Bundesliga uustulnuk Dortelweili SV Fun-Ball 24 punktiga, järgnevad tiitlikaitsja 1. BC Saarbrücken-Bischmisheim 21 ja Kristin Kuuba tööandja 1. BC Wipperfeld 20 punktiga. Seejuures on viimatinimetatud pidanud vaid kaheksa kohtumist.

Marrani klubi järgmine mäng on juba uuel aastal, kui 15. jaanuaril võõrustatakse Blau-Weiss Wittorf-NMS-i. Wipperfeld kohtub 18. detsembril TSV Trittau ja 19. detsembril liidri SV Fun-Balliga.

Bundesliga tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga