Juuniorid alustavad turniiri Portugalis

Reedel Lääne-Portugali sadamalinnas Caldas da Rainhas algaval Junior International Seriesi kategooriasse kuuluval turniiril XIII Portuguese Junior Internationalil on oma asju ajada ka eestlastel.

Meesjuunioride turniiril on esimese asetusega ei keegi muu kui Triitoni tõusev täht Tauri Kilk. Edetabeli põhjal on kõrges hinnas ka teised Eesti sulgpallurid, sest Rannar Zirk (Nõo SK) on saanud 4., Mario Kirisma (TSKeskus) 10. ja Oskar Männik (Nõo SK) 14. asetuse. Lisaks teeb Eesti noormeeste paremikust kaasa ka Robin Schmalz (TSKeskus). Kilgi esimene vastane peaks reede pärastlõunal olema Aleksandr Grigorenko (Venemaa). Kokku on tabelis 64 üksikmängijat, Kilgile järgnevad asetatute reas David Silva Portugalist ja Javier Alava Hispaaniast.

Naisjuunioride üksikmängus on finaalipaika ennustatud teise asetusega Catlyn Kruusile (Triiton) ning poolfinaalis võiks ta lõpuks kokku minna Laura Alvareziga Hispaaniast. Catlyni paarismängupartner Ramona Üprus (TÜASK) on asetus number neli ning tema vastaseks poolfinaalis peaks „paberite järgi“ olema esimese paigutusega hispaanlanna Lucia Rodriguez. Mõlemad tartlannad alustavad turniiri kohaliku sulgpalluri vastu, Kruus mängib Margarida Cabaco ja Üprus Ines Silvaga. Veel teeb eestlannadest kaasa Andra Mai Hoop (TÜASK).

Meeste paarismängus on Männik ja Zirk saanud neljanda ning Kirisma ja Schmalz kuuenda asetuse, naiste paarismängus on favoriidikoorem Kruusi ja Üpruse ning segapaarismängus Männiku ja Üpruse õlul. Viimases mänguliigis löövad kaasa veel Zirk ja Hoop.

Caldas da Rainha turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga