Catlyn Kruus ja Helina Rüütel alustasid liigahooaega

Kaks Triitoni tippmängijat olid läinud nädalavahetusel ametis oma koduklubides rajatagustes liigades. Mõlemad panustasid tublilt ning nende klubid alustasid hooaega hästi.

Austria kuue tugevama sulgpalliklubi sarjas (1. BundesLiga) on peetud uue hooaja kolm esimest mänguvooru. Mullu Catlyn Kruusi toekal toetusel finaali jõudnud ASKÖ Traun on ka uut hooaega alustanud edukalt – kolmest kohtumisest on võidetud kaks ja viigistatud üks ning 9 punktiga ollakse tabelis teisel kohal. Sama punktisumma on ka Badminton Mödlingul hoolimata sellest, et kahe võidu kõrval on neil tabelis ka üks kaotus.

ASKÖ Tarun alustas laupäeval, 14. oktoobril võõrsil, alistades Österreichische Turn- und Sportunion Ohlsdorfi 7:1. Selles vastasseisus Kruus veel oma klubi ei aidanud, kuid läinud nädalavahetusel oli eestlannast leegionär kohal ning tegi oma tööd korralikult. Laupäeval võõrsil ASV Pressbaumi vastu (kohtumine lõppes 4:4) alistas Kruus üksikmängus Carina Meinke 21:12, 21:14 ning koos Florentina Constantinescuga võideti võõrustajate naispaari Alžbeta Basovat ja Carina Meinket 21:14, 18:21, 21:13.

Pühapäeval kodus Union BSC Wolfurti vastu jäi Kruus küll üksikmängus 16:21, 16:21 alla Kate Ludikile, kuid paaris Constantinescuga nahutati Anna Hagspieli ja Ludikit 21:13, 21:9. Kuna klubikaaslased püsisid samuti rohkem võidu- kui kaotuselainel, võitis Trauni klubi lõpuks 6:2.

Selle aastanumbri järgmised mängud on Traunil kavas 12. novembril (BSC 70 Linz kodus) 3. detsembril (Badminton Mödling võõrsil).

Helina Rüütel tugevdab kaheksast klubist klubist koosnevas Tšehhi Extraligas BA Plzeňi ridu. Läinud nädalavahetusel peetud esimeses topeltvoorus nopiti kaks võitu ning viie punktiga ollakse koos SK Brno Slatinaga tabeli tipus.

Esmalt mängiti kodus “kuivalt” 7:0 üle Badminton FSpS MU nime kandev sats. Rüütel lõi kaasa kahes paarismängus. Koos naispaarilise Lucie Krpatovága alistas tartlanna külaliste Poola täienduse Zuzanna Jankowska ja Dominika Kwasniku 11:7, 6:11, 11:8, 11:6, segapaaris poolaka Wiktor Treckiga löödi sama valemi järgi Adam Šulci ja Kwasnikut 11:4, 8:11, 11:7, 12:10.

Pühapäevaks sõideti külla Praha klubile BK Meteor ning see kohtumine õnnestus enda kasuks kallutada 4:3. Rüütel ja Krpatová alistasid Plzeňi klubi 3:2 eduseisus Lucie Krulová ja Petra Maixnerová 11:4, 11:6, 11:6 ning kindlustasid klubile matšivõidu. Segapaarismängus Rüütel ja Trecki seekord kaotasid 7:11, 6:11, 9:11.

Järgmine topeltvoor on kavas 16. ja 17. detsembril.

Tšehhi Extraliga kodulehekülg

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga