Catlyn Kruus andis endast maksimumi, kuid ASKÖ jäi siiski esikohata

Catlyn Kruus võitis Austria Bundesliga finaalseeria otsustavas kolmandas kohtumises nii üksik- kui ka paarismängu, kuid võistkonnakaaslased nii edukad ei olnud ning lõpuks tuli leppida 3:5 kaotusega. Finaalseeriat kodus 5:2 võiduga alustanud ASKÖ Traun kaotas teise kohtumise põhiturniiri võitja ASV Pressbaumi vastu laupäeval võõrsil 3:4 ning esmaspäeval 3:5 ka otsustava kohtumise, mis samuti peeti ASV kodusaalis.

Üksikmängus oli tänavune Eesti meistrivõistluste pronksiomanik Kruus kõigis kolmes finaalseeria kohtumises sakslanna Carina Meinke vastu võidukas. Avamängus jäi tartlanna peale 21:5, 21:15, teises 21:15, 21:11 ning kolmandas täna 21:8, 21:12.

Naispaarismängus said Kruus ja rumeenlanna Sabina Balut avakohtumises Meinke ja tšehhitari Alžbeta Basova üle võidu 21:15, 21:17, kuid laupäeval kaotati samadele vastastele 17:21, 18:21. Esmaspäeval mängis Kruus paaris teise Rumeenia sulgpalluri Florentina Constantinescuga ning see koostöö oli jällegi võidukas – Basova ja Meinke alistati 21:19, 21:16. Kolmanda võidu tõi ASKÖ Traunile meeste üksikmängus Collins-Valentine Filimon, kuid paraku jäi see ka viimaseks.

Finaalseeria 2:1 võitnud ASV Pressbaumi eest mängisid lisaks Meinkele ja Basovale veel Iskandar Zulkarnain, Adi Pratama, Jan Janostik, Pawel Smilowski ja Philipp Drexler.

Catlyn Kruus pidas hooajal ASKÖ Trauni eest kümme kohtumist üksik- ja kümme ka paarismängus. Üksikmängus jäi skooriks 8 võitu ja 2 kaotust, paarismängus kogunes nii võite kui kaotusi võrdselt viis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga