Loading Events

« All Events

PERETURNIIR EMA-ISA-LAPS

1.november

JUHEND

Tere,
meil on hea meel näha, et sel korral on tulemas Pereturniirile 57 perekonda!
Võistluspäev algab kell 10:30. A.Le Coq avatakse kell 10:00. Võistlus toimub osaliselt kahes saalis.
Loodetavasti olete ka märganud juhendist, et olime sunnitud tõstma ka osalustasu 18€ peale. Seda seoses korralduslike kulude tõusmise tõttu. Kui aga leiame turniirile sponsori, kes aitab meil kulusid katta, saame ka osalustasu alandada.

OSALEJAD:

Meistriliiga 10:30-13:00 :

  1. Rasmus Roogsoo- Anti Roogsoo

  2. Art Richard Müürsepp- Madis Müürsepp

  3. Johanna Violet Meier- Kaire Karindi

  4. Kristjan Orrin- Oliver Orrin

  5. Karl Aksel Männik- Marko Männik

  6. Artur Berik- Anton Berik

  7. Meribel Rohtla- Rein Rohtla

  8. Annabel Rohtla- Krisliin Rohtla

  9. Martti Joost- Markel Luiv

A-liiga kell 10:30-13:00 :

  1. Marian Siimus- Kristel Liivapuu
  2. Oliver Puhtla- Tiina Kask
  3. Roosi Uusen- Robin Uusen
  4. Mirtel Mileen Möller- Martin Möller
  5. Lumikki Liias- Susanna Liias
  6. Dagne Savi- Ainer Savi
  7. Robin Haga- Mait Haga
  8. Ingemari Aija- Ingmar Aija
  9. Robin Noormets- Margo Noormets
  10. Karl-Markus Kasekamp- Erko Kasekamp
  11. Mia Metsaru- Einar Metsaru
  12. Jakob Kalmus- Aivar Kalmus
  13. Gregor Tamm- Raimond Tamm
  14. Katrina Laur- Marko Laur

C-liiga kell 13:00-15:30 :

  1. Katarina Babin- Tanja Borševitskaja

  2. Eileen Pârsim- Raili Pärsim

  3. Eliise Müürsepp- Madis Müürsepp

  4. Jakob Hans Parveots- Kristjan Parveots

  5. Iti Mai Teller- Kaidi Teller

  6. Sander Sügis- Kätlyn Sügis

  7. Maribel Tepp- Andris Celminš

  8. Timoti Kuusk- Priit Kuusk

  9. Mirjam Peebo- Priit Peebo

  10. Kaspar Kaasik- Ago Kaasik

  11. Tanil Rihma – Martin Rihma

  12. Roland Käär- Šeila Mündi

  13. Regina Marleen Noormets- Margo Noormets

  14. Mariette Kõster- Anti Rahkema

  15. Liisi Nei- Andre Litvin

  16. Kelly Maria Annamaa- Kaimo Annamaa

  17. Sandra Kask- Darja Kirillova

  18. Jesper Pulst- Margo Lääts

  19. Rosann Massur- Risto Massur

B-liiga kell 15:30-18:00 :

  1. Susan Siimus- Kristel Liivapuu

  2. Laureena Kull- Lauri Kull

  3. Harri Aldošin- Merlit Aldošin

  4. Greete Kiisk – Katrin Kiisk

  5. Samantha Kajandi – Martin Kajandi

  6. Eliise Pärsim- Raili Pärsim

  7. Ilona Roogsoo- Anti Roogsoo

  8. Keidi Kaasma- Hendrik Kaasma

  9. Ats Paavel- Tarmo Paavel

  10. Maria Kornejeva- Maksim Kornejev

  11. Mia Marta Müürsepp- Andreas Müürsepp

  12. Jandra Jagomägi- Olav Jagomägi

  13. Henri Tanila- Denis Mežennõi

  14. Samuel Tämm- Eduard Tämm

  15. Marta Parv- Kaido Parv

Kohtume pühapäeval, 1.novembril, A.Le Coq spordihoones!
PS! Kui tuled võistlema, tule tervena!

Details

Date:
1.november