Triitoni Vilniuse-reis läks asja ette

Rühm Triitoni noori sulgpallureid osales laupäeval Leedu pealinnas Vilniuses peetud turniiril FZ Forza CBC Junior, muutes selle rahvusvaheliseks. Kokkuvõttes läks hästi.

U-16 vanuseklassi noormeeste üksikmängus (10 osalejat) jõudis Gert Veri oma alagrupi võitjana esikohamängule, kus aga tuli tunnistada kodus mänginud Domas Pakšyse paremust 21:8, 21:6. Teise medalikohtumise Triitoni mängija aga võitis, sest Erik Georg Nõmme sai pronksimängus jagu Paulius Jakubčionisest 21:9, 21:6. Seitsmenda ja kaheksanda koha saaja otsustanud kohtumises oli Daniel Politanov parem Aleksandr Beltšenkovist 21:13, 21:15.

Meeste paarismängus osales neli duetti, mängiti turniirisüsteemis. Teise esikoha turniiril teenis Pakšys, kes paari mängis koos Joringis Skirgailaga. Nõmme ja Veri said kahe võiduga teise koha, kusjuures esikohapaarile kaotati 13:21, 16:21. Beltšenkov ja Politanov olid kolmandad. Klubikaaslastele kaotati 7:21, 9:21, kuid viimaseks jäänud teist leedu paari võideti kahes geimis.

Neli Triitoni tütarlast osales U-14 vanuseklassi turniiril (14 osalejat). Naiste üksikmängus jõudis Kertu Saksing meie parimana poolfinaali, kus kaotas teise asetusega Taja Leonovičile 16:21, 12:21. Finaalis jäi tartlanna alistaja omakorda alla Jorūnė Šalnaitėle kolmegeimilises heitluses 21:18, 18:21, 12:21. Saksing lõpetas turniiri kolmandana, võites pronksikohtumises kindlalt Elija Dindaitė 21:5, 21:2.

Veerandfinaali pidama jäänud Karoliina Pintšuk ja Lumikki Liias alistasid mängudes 5.–8. kohani oma leedulannadest vastased ning kohtusid viienda koha peale omavahel. Tasavägises heitluses jäi peale Liias 18:21, 24:22, 22:20. Avaringis Dindaitėle 18:21, 21:19, 9:21 alla jäänud Marri Lankov kogus 9.–16. kohani mängides kolm võitu ning hõivas üheksanda koha.

Paarismängus (8 paari) olid kaks Triitoni duetti klass omaette. Kahe võiduga leedulannade üle mängiti end finaali, kus Pintšuk ja Saksing võitsid Lankovi ja Liiast 21:10, 21:17.