Pühapäeval, 16. veebruaril peeti A. Le Coqi spordimajas Triitoni klubi järjekordne lasteturniir üksikmängus. Kolmes liigas osales kokku 113 noort sulgpallurit.

ESILIIGA

POISID. 1. Priit Põder, 2. Ronald Anderson, 3. Oliver Puhtla, 4. Rasmus Vaglakes, 5. Raul Võsu, 6. Ahmed Anijärv, 7. Tamer Anijärv, 8. Alger Bronzov, 9. Sander Vaher, 10. Aarne Säga, 11. Pärtel Põder, 12. Oskar Põder, 13.-14. Marten Põder ja Robin Noormets, 15.-16. Laur Saks ja Andri Laar, 17.-18. Kevin Noormets ja Laurits Vainikko, 19.-20. Aleksander Uba ja Rem Põder.

TÜDRUKUD. 1. Lumikki Liias, 2. Merilen Mäll, 3. Merili Tiidoma, 4. Anastasia Sasonova, 5. Romili Vakk, 6. Laura Luppa, 7.-8. Hanna Saara Hiir ja Kärt Kiiver, 9.-10. Christia Noormets ja Roosi Uusen, 11. Liispet Leemet, 12. Klaudia Kalmus, 13.-14. Mariann Neemre ja Simone Nairis, 15.-16. Annabel Pehk ja Evelin Gutseva, 17. Triina Lii Lääts, 18. Mari Heleen Maivel.

II LIIGA

POISID. 1. Rikko Rõõm, 2. Koit Hallik, 3. Kevin Kobzar, 4. Romet Kurikoff, 5. Tauri Ehasalu, 6. Maksim Didenko, 7. Timoti Kuusk, 8. Kaspar Kaasik, 9. Raiko Tammi, 10. Mattias Kaudne, 11. Rudolf Meus, 12. Konrad Hiiemäe, 13. Sander Zapletnjuk, 14. Karl-Eerik Ant, 15. Randes Ploom, 16. Timofey Goshka, 17. Tauri Jõudu, 18. Laur Ellam, 19. Mattias Külaots, 20. Romel Kuik, 21. Robin Zivuv, 22. Sten Timmu Tigane, 23. Ander Jõemets, 24. Karl Lehiste, 25. Uku Näripä, 26. Kaarel Eerik Tirmaste.

TÜDRUKUD. 1. Marian Siimus, 2. Hanna Karileet, 3. Laureena Kull, 4. Lisette Kähr, 5. Kirke Kelder, 6. Amalia Leškina, 7. Sandra Kask, 8. Riin Matson, 9. Kristina Krit, 10. Susan Siimus, 11. Elis Tomann, 12. Ebe Hallik, 13. Kätlyn Kivioja, 14. Valeria Treštšina, 15. Delisa Riistan, 16. Nele Johanna Pikk, 17. Katarina Pärli, 18. Lisandra Austa, 19. Miia Sillamaa, 20. Marjanne Jõgeva, 21. Mia-Marta Müürsepp, 22. Ilona Mõtt, 23. Marii Häling, 24. Lisette Ots, 25. Emma Grace Saar, 26. Sandra Merilaine, 27. Elizaveta Tehinikova.

III LIIGA

POISID. 1. Taavi Ehasalu, 2. Dorian Bastien, 3. Ranol Kähr, 4. Tanil Rihma, 5. Andres Ilves, 6. Kaspar Vink, 7. Iko Pettai, 8. Jaak Pettai.

TÜDRUKUD. 1. Jandra Jagomägi, 2. Greete Kiisk, 3. Maria Berik, 4. Grethe Look, 5.-6. Alice Must ja Kristel Kangro, 7.-8. Inga Dobrus ja Rumissa Maria Kabulov, 9. Kristiin Stepanov, 10. Eliise Grettel Välbe, 11. Laura Hausenberg, 12. Liisa Tomann, 13. Johanna Pukson, 14. Epp Madi.

Selle kevade järgmiste laste- ja pereturniiride ajakava.

Laupäev, 7. märts – LASTETURNIIR (A. Le Coq Sport)

Laupäev, 28. märts – LASTE PAARISMÄNGUTURNIIR (A. Le Coq Sport)

Pühapäev, 4. aprill – PERETURNIIR ( Variku spordihoone)

Laupäev, 16. mai – LASTETURNIIR (A. Le Coq Sport)

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga