Tartus mängiti jälle ainult paarides

Paarissulgede kevadturniiril ülikooli spordihoones mängisid meespaarid ja naispaarid neljas liigas ning naispaarid veel lisaks viiendaski.

Meistriliiga meeste paarismängus proovisid valitsevad Eesti meistrid vahelduse mõttes nooremaid paarilisi. Kristjan Kaljurand (TÜASK) lõi mesti Tauri Kilgiga (Triiton) ning Raul Käsner (Triiton) Oskar Männikuga (TÜASK). Kaotuseta jäid K & K, kes finaalis said Käsnerist ja Männikust jagu 21:14, 21:17. Poolfinaalis olid hilisemad võitjad 21:11, 21:11 paremad Anton Berikust (Triiton) ja Robin Schmalzist (TSKeskus), kaotajad alistasid kolmes geimis Mario Kirisma (TSKeskus) ja Mikk Õunmaa (Triiton) 17:21, 21:14, 21:13.

Naiste paarismängus vallutasid esikoha juba aastaid kokku mänginud Ramona Üprus (TÜASK) ja Catlyn Kruus (Triiton). Poolfinaalis võideti 21:18, 21:14 Andra Mai Hoopi ja Kati-Kreet Marranit ning finaalis Triitoni paari Elisaveta Berikut ja Emili Pärsimit 21:19, 21:11.

Esiliigas saatis edu vigastuspausi järel taas vormi koguvat Mihkel Laanest, kes koos klubikaaslase Sander Meritsaga oli finaalis 21:16, 21:17 võidukas tulevikulootuste Marti Joosti (Nõo SK) ja Rasmus Roogsoo (Triiton) üle. Viimased napsasid tasavägises poolfinaalis mõlemas geimis 21:19 võidu Hannes Hani ja Art Richard Müürsepaga mängides.

Naiste paarismängus osalesid vaid Triitoni paarid, mängiti turniirisüsteemis. Kõik kolm vastast alistasid Kaisa Liis Lepp ja Romili Vakk, kaks võitu said kirja Liispet Leemet ja Annabel Mutso ning ühe Kadi Kaljumäe ja Katre Siliksaar.

Teises liigas saatis meestest edu triitonlasi Oskar Laanest ja Karl Jonas Lõhmust. Finaalis kaotati küll Triitoni ja TÜASK kombinatsioonile Martin Möllerile ja Janar Ojalaidile avageim 12:21, kuid järgmistes suudeti oma paremus võidukate lõpplahendustega maksma panna – 21:19, 22:20. Marten Põder (Triiton) ja Kaspar Sorge (TÜASK) kaotasid poolfinaalis tulevastele võitjatele 17:21, 10:21.

Naiste seas Triitoni rahvast seekord polnud, võitsid Maria Alajõe (Tallinna SK) ja Reet Vokk (Tondiraba SK).

Kolmandas liigas kuulus meeste seas pool esikohast Triitonile, sest Kaspar Kaasik ühendas jõud Tauri Jõuduga (Veeriku Badminton) ning finaalis olid 21:17, 21:12 paremad puhtast Triitoni paarist Karl Markus Kasekampist ja Elvis Liiasest. Nelja hulka mängisid end alagrupist meie omadest veel Devid ja Petro Babjak.

Naiste seas saatis edu triitonlannasid Keidi Kaasmat ja Sandra Kaske, finaalis pidid nende 21:15, 21:10 ülekaalu tunnistama klubikuuluvuseta Kaie Mauer ja Ingemari Org. Poolfinaali jõudmist võivad saavutuseks hinnata Samantha Kajandi ja Marri Lankov ning Kristina Krit ja Katarina Pärli.

Neljas liiga sai samuti silma pähe, sest mänguhuvilisi kogunes viie naispaari jagu. Turniirisüsteem sobis kõige paremini Veeriku Badmintoni paarile Greete Kiisk ja Rosann Massur. Teised olid Mia-Liis Migur (Veeriku) ja Eileen Pärsim (Triiton) ning kolmandad Laura Toodu ja Helina Ziugand Triitonist.

Paarissuled Kevad 2023 turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga