Triitoni suvelaagri ametlik infokiri

Hea lapsevanem!

Sulgpalliklubi Triiton juhatus ja treenerid tänavad Teid, et olete valinud oma lapsele sulgpalli harrastamise meie klubis!

Sel suvel toimub juba üheksas sportlik-tervistav sulgpallilaager Kilingi-Nõmmel!

Esimene treeninglaager toimub 1.–10. augustini 2022, kuhu on oodatud osalema eliidi treeningrühmade ja Eesti koondiste mängijad. Külalistreeneritena tulevad kohale Raul Must ning Peep Päll.

Teine treeninglaager toimub 10.–17. augustini 2022 ning sinna on oodatud noored alates 12. eluaastast. Varasem võistluskogemus ei ole oluline.

Kolmas treeninglaager toimub 17.–22. augustini 2022 11-aastastele ja noorematele lastele, kes on osalenud treeningutel kuni kaks aastat.

Laagritesse jagunemise otsustab treeneritest koosnev nõukogu. Jaotamisel arvestatakse mängija vanust, mängukogemust ning trennikaaslaste või sõprade osalemist. Täpse nimekirja laagrivahetusse kuuluvatest mängijatest avaldame hiljemalt juuli esimese nädala jooksul. Laagrisiseselt jaotatakse mängijad kas tugevuse või vanuse järgi kolme gruppi.

Kilingi­-Nõmme on tervistavaks spordilaagriks ideaalne koht, kus lisaks headele olmetingimustele ja tublidele kokkadele, on olemas ka suurepärane staadion, kuue väljakuga sulgpallihall, ujumisvõimalus metsajärves. Laagri territooriumi ümbritseb puhta õhuga männimets, kus on ühtlasi ka discgolfirada. Eelnevatel aastatel laagri läbinud lapsed on oma sportlikus arengus saavutanud märkimisväärse edasimineku.

Laagris toimub igapäevane sportlik tegevus, lisaks sulgpallile harrastatakse ka paljusid teisi spordialasid. Laagris on garanteeritud toitlustus kolm korda päevas. Ööbimine hotellitüüpi õpilaskodus. Noored on majutatud 2-3-kohalistesse tubadesse.

Suvelaagrisse registreerimine lõppeb 1. juulil 2022, registreerida saab silja.segal@gmail.com.

Kohtade arv on piiratud, palume registreerimisega kiirustada! Triitonis tegutsevast viiesajast lapsest on suvelaagris võimalik osaleda 150 lapsel. Ühtlasi on soovituslik, et laagrisse tulijad osaleksid ka suvistel treeningutel.

Esimese laagrivahetuse (1.–10. augustini) osavõtumaks on 430€ (koos transpordiga Tartu – Kilingi-Nõmme – Tartu 445€)
Teise laagrivahetuse (10.–17. augustini) osavõtumaks on 290€ (koos transpordiga Tartu – Kilingi-Nõmme – Tartu 305€)
Kolmanda laagrivahetuse (17.–22. augustini) osavõtumaks on 210€ (koos transpordiga Tartu – Kilingi-Nõmme – Tartu 225€)

Osavõtumaksu on võimalik maksta sularahas treeneri kätte või MTÜ Sulgpalliklubi Triiton arvele EE391010152001545004. Koos registreerimisega palume tasuda broneerimistasu 100€,  ülejäänud summa tuleb tasuda hiljemalt 25. juuliks. Ülekandega tasumisel palume kindlasti märkida selgitusse lapse nimi ning eraldi laagri eest tasutav summa (näiteks Juku Tamm, suvelaagri osamakse 150€).

Laagri eest on võimalik tasuda ka intressivaba maksegraafiku alusel. Maksimaalne maksegraafiku pikkus on 9 kuud, st aprill kuni detsember 2022. Maksegraafiku soovi korral palun ühendust võtta laagri peakorraldajaga.

NB! Juhul, kui peame laagri tühistama seoses COVID-19 levikuga, tagastatakse Teile 100% tasutud summa esimesel võimalusel! Ühtlasi toimub neljapäeval, 28. juulil kell 19 A. Le Coqi spordihoones lastevanemate koosolek (kestvus orienteeruvalt tund aega). Seal räägitakse läbi kõik oluline informatsioon seoses laagritega ning vastatakse Teie esitatud küsimustele.

Lisainfo
Laagri peakorraldaja Silja Segal – 56 977 153, silja.segal@gmail.com
Sulgpalliklubi Triitoni juhatuse liige Mart Siliksaar – 51 48 121, triiton@hot.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga