Raul Must võitis omanimelise turniiri, Andrei Schmidt kolmas

Lenne Sulgpallikeskuses peeti laupäeval Must Open. Jüris treeneritööd tegev 17-kordne Eesti meister üksikmängus kutsus koduse paremikku üheks päevaks oma uude kodusaali just üksikmängu mängima. Heideldi kokku viies liigas.

Meistrite seas pidas võõrustaja Raul Must viis kohtumist ning vaid klubikaaslasel Chris-Robin Taltsil õnnestus oma mentorilt geimivõit kätte saada (teine geim 21:18). Poolfinaalis oli Must loosiga vaba, finaalis alistas ta Mario Kirisma (TSKeskus) 21:11, 21:11. Samuti oma alagrupi võitnud Andrei Schmdit (Triiton) jäi poolfinaalis Kirismale alla 14:21, 10:21. Tauri Kilk (Triiton) kaasa ei teinud nagu ei olnud kohal meistriliiga tasemega naisi.

Esiliigas oli osalejaid 17, meeste kõrval lõid kaasa ka mõned õrnema soo esindajad. Võidumeheks osutus Sven Oja (Tallinna SK). Ainsa Triitoni mängijana osalenud Karl Mattias Pedai võitis alagrupis kaks vastast, kuid kaotas edasipääseja otsustanud mängus Sandra Kamilovale (Tondiraba SK) 23:25, 15:21.

Teises liigas võidutses Jarek Ermi, alistades oma poolfinaalis parima naismängija Merilyn Saarkoppeli. Ainult naiste konkurentsis sai esikoha Grettel Luts (TSKeskus). Kolmandas liigas sai esikoha Anija sulgpallur Priit Raudkivi, seitsmenda koha omaniku otsustanud kohtumises kaotas Maksim Krikuhhin (Triiton) Silver Neemelole 19:21, 21:12, 12:21. Naistest võidutses Ülle Laasner (Valge Hani). Neljandas liigas lõppes meeste päev Madis Vatko (Fookus) võiduga, naistest võidutses Slovakkia kodakondne Juliana Kadlecova, kes Eestis esindab Tondiraba SK-d.