Kuuba algatas Skovshovedi tagasituleku

Taani Badmintonligaeni põhiturniiri viimases voorus oli Kristin Kuuba koduklubi Skovshoved IF Klampenborgi Krøyersvej saalis vastamisi liidri Højbjerg/Via Bileriga ja võitis 5:4. Kolmandast kohast kõrgemale napp võit Skovshovedi siiski ei tõstnud – üheksast mängust kogunes neile punkte 75, samas kui Højbjergi ja tiitlikaitsja Vendsysseli summaks jäi 76 punkti.

Kuuba tuli reedel väljakule kolmandaks kohtumiseks, mil seis oli juba 0:3 võõrustajate kahjuks, sest mõlemad segapaarid ja esimene naisüksikmängija Line Christophersen pidid külaliste paremust tunnistama. Tartlanna tõi koduvõistkonnale esimese võidu, alistades Amalie Schulz Terp-Nielseni 21:15, 21:17. Kuuba eeskujul jätkasid võidukalt ka meesüksikmängijad Rasmus Gemke ja Mads Christophersen ning viigiseisult 3:3 viis naispaar Sara Lundgaard – Mette Poulsen Skovshovedi juhtima. Matšivõidu kindlustanud punkti tõid meespaaris Daniel Lundgaard ja Joel Eipe.  Samad klubid olid mullu Final 4 turniiril vastamisi poolfinaalis ning siis saatis edu Højbjerg/Via Bilerit 5:2.

Seekord on Final 4 poolfinaalis Højbjerg/Via Bileri vastaseks põhiturniiri neljanda kohaga lõpetanud Team Skælskør-Slagelse, Skovshoved mängib tiitlit kaitsva Vendsysseliga, kellele põhiturniiri eelviimases voorus läinud teisipäeval jäädi võõrsil alla 3:6. Kuuba selles kohtumises kaasa ei teinud, kuid tema “erialal” sai klubi oma kolmest võidupunktist kaks.

Taani sulgpalliliiga tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga