Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel pälvisid Tradehouse’i stipendiumi

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel said sel aastal Tradehouse Ilukaubamaja kaheksandat korda välja antava noorsportlase stipendiumi, teatab badminton.ee

Tradehouse’i noore sportlase stipendiumi tänavused laureaadid (vasakult): Helary Mägisalu, Helina Rüütel, Kati-Kreet Marran, Reino Velleste, Risto Lillemets, Madis Mihkels ja Mai Narva. Foto: Facebook

20 000 euro suurune fond jagunes seekord kuue stipendiaadi vahel: sulgpallurid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel (4000 eurot), kümnevõistleja Risto Lillemets (4000 eurot), jahilaskur Reino Velleste (4000 eurot), maadleja Helary Mägisalu (4000 eurot), jalgrattur Madis Mihkels (2000 eurot) ja maletaja Mai Narva (2000 eurot).

Tradehouse’i asutaja Avo Kivimaa sõnul oli tänavu oli konkurss eriti tihe ning täis väga talendikaid noorsportlasi, mistõttu ka valikute tegemine oli komisjonile oluliselt aeganõudvam ning keerukam. “Suurimaks väljakutseks oli finalistide seast valida need stipendiaadid, kes vääriksid meie toetust, kuid usun, et meie valikud on olnud õiged. Eraldi tasuks välja tuua, et sportlased olid sel aastal eriti silmapaistvad video vormistamise oskustega ning kvaliteeditasemed olid sama kõrged nagu nende saavutused spordimaailmas,” ütles Kivimaa.

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel on hetkel maailma edetabelis paarismängus 73. kohal. Oktoobris saavutasid nad karjääri parima tulemuse MK-sarja turniiril, kui jõudsid World Tour 750 kategooria võistlusel Danisa Denmark Openil 16 parema sekka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga