Kahekümne viie minutiga sai Kuuba turniir otsa

Just nii palju aega kulus International Challenge’i kategooriasse kuuluval Scottish Openil Glasgow’s aega naiste üksikmängu esimese finalisti selgitamiseks. Šotimaa suurimas linnas kolmandat asetust omanud Eesti naiste esireket Kristin Kuuba (BWF-i 47.) kaotas Taiwani sulgpallurile Wen Chi Shu’le (BWF-i 117.) 11:21, 2:21 ja jäi turniiril jagama kolmandat kohta.

Avageimi algus veel katastroofi ei ennustanud. Kuuba püsis juhtimas, 7:4, 8:6 ja viimast korda 9:8. Siis eelmises kahes ringis taanlannade vastu kaks rasket mängu pidanud Kuuba vastupanu rauges ning edasi teenis ta veel vaid kaks punkti. Teises geimis enam võitlust polnud. Kuuba sai algedu 2:1, kuid seejärel ei õnnestunud enam kordagi. Veerandfinaalis kuuenda asetusega Gayle Mahulette’i (Holland, BWF-i 110.) 21:17, 21:14 alistanud 24-aastane taiwanlanna lõi 20 punkti järjest ja mängib pühapäeval finaalis.

Teine poolfinaal sai otsa pärast kolme punkti mängimist. Teise asetusega Line Højmark Kjærsfeldt (Taani) juhtis Wen Yu Zhangi (Kanada) vastu 2:1, kui viimane edasi mängimisest loobus.

Glasgow’ turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga