Helis Pajuste jäi meeste seas napilt esinelikust välja

Tallinnas Tondiraba sulgpallihallis laupäeval, 29. veebruaril peetud Babolat Eliit Seeria viiendal etapil lõi Helis Pajuste (Triiton) kaasa meeste meistriliigas, sest naiste meistriliiga üksikmänguks vajaliku arvu võistlejaid kokku ei tulnud. Palju ei puudunud, et tänavustel Eesti meistrivõistlustel neljandaks tulnud tartlanna mänginuks end nelja sekka ka tugevama soo seas.

A-alagrupis võitis ta Ragnar Sepa (ToSK) 21:13, 17:21, 21:7 ja Markus Kivistiku (TSKeskus) 21:8, 21:13, kuid kaotas tasavägises heitluses Raimo Preglile (TSKeskus) 17:21, 15:21 ning pidi leppima teise kohaga. Pregel omakorda jäi play-offi poolfinaalis alla Heming Linile (Soome), kuid võitis kolmanda koha kohtumises Erik Marksoo (ToSK). Lin alistas esikohakohtumises Janar Vapperi (TSKeskus) 21:16, 21:19.

Helis Pajuste. Foto: Oleg Harchenko / ESPL

Esiliigas võitis Sami Parikka meeste üksikmängus kahe soomlase finaalis Petter Kroneldi, meeste paarismängus võitsid turniiri Parikka ja Meelis Tammik (ToSK), naiste paarismängus Sandra Eiduks (Omniva SK) ja Editha Schmalz (ToSK).

Teises liigas said üksikmängudes esikoha Indrek Kesküla (Väike-Maarja RSK) ja Kadi-Liis Viibur (Viimsi SK). Meeste paarismängus oli edukas Triitoni paar Caspar Kerner – Kalev Koort. Esikohamängus oldi üle Juri Kartakovist ja Mark Rubanovitšist (SK Smash) 21:10, 21:16. Naiste paarismängu võitsid Laura Liis Kale ja Greteli Mittal (TSKeskus).

võidutsesid üksikmängudes Kartakov ja Karin Antropov (ToSK) ning paarismängudes Henrik Lepp – Tormi Tuuling (Fookus) ja Anabel Mutso (Triiton) – Maria Paskotši (ToSK).

Neljandas liigas said üksikmängudes turniirivõidu Harri Peiker ja Maria Mirabel Tänover (TSKeskus) ning paarismängudes Priit Kaal – Mario Olivares (Fookus) ja Heli-Maarja Varvas – Angela Veerpalu (Fookus).

Turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga