Eestlaste jaoks sai EM kolmanda päevaga läbi

Hispaanias, Ibiza saare Blanca Dona spordihallis peetavatel U-15 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel sulgpallis said eestlaste jaoks võistlused reedel läbi. Poiste üksikmängu veerandfinaalis hakkas Marti Joost (Nõo SK), küll kolmanda-neljanda asetuse saanud Arthur Tatranovile Prantsusmaalt vapralt vastu, kuid 32 minutit väldanud kohtumise võitis siiski vastane 21:14, 21:13. Päeva teisel poolel mängis Tatranov end ka finalistiks, alistades teise asetusega Yaidel Gili (Hispaania) 22:24, 21:19, 21:16. Kullamängus kohtub prantslane esimese asetusega Tiago Berangueriga (Portugal). Tüdrukute üksikmängus selgitavad Euroopa meistri Leana Laurent (Prantsusmaa) ja Aleyna Korkut (Türgi).

Poiste paarismängus pürgisid 5.–8. kohani asetuse saanud Joost ja Rasmus Roogsoo veerandfinaali, kuid eesmärgini jõudmiseks tulnuks auti mängida ka taanlased Mikkel Eilersen Bouet ja Frederik Hinding. Nii siiski ei juhtunud. Avageimi võitsid taanlased kiiresti 21:8, teine geim oli tasavägisem, kuid lõppes samuti vastaste eduks 21:17. Meie paarile seega 9. koht.