Aasia sulgpallurid võidutsesid Grazis neljas mänguliigis

Nii nagu üle-eelmisel nädala Hispaanias Huelvas peetud Super 300 kategooria turniiril jäi ka International Seriesi kategooriasse kuulunud Syrian International/Austrian Openil Grazis viiest esikohast vaid üks Euroopasse. Õieti oli see jäämine selge juba alates naiste üksikmängu teises ringist, kuhu ei pääsenud ükski naissulgpallur väljastpoolt Euroopat.

Kaotuseta jäi Steiermargi liidumaa pealinnas esimese asetusega Clara Azurmendi. BWF-i edetabelis 71. kohal paiknev 23-aastane hispaanlanna alistas poolfinaalis Irina Amalie Anderseni Taanist 16:21, 21:9, 21:11 ning finaalis kuuenda asetusega Yaelle Hoyaux’ Prantsusmaalt 21:6, 21:14. Andersenile oli esimeses ringis alla jäänud Ramona Üprus. Helis Pajustest jagu saanud Clara Lassaux Belgiast langes välja kohe järgmises ringis, kaotades kahes geimis Gayle Mahulette’ile Hollandist.

Prantsuse sulgpallurid olid finaali kaotajad veel kolmes mänguliigis. Meeste üksikmängu esikohamängus pidi Arnaud Merkle tunnistama indoneeslase Panji Ahmad Maulana paremust 11:21, 21:8, 21:15. Meeste paarismängus ei suutnud viienda asetusega Lucas Corvee ja Ronan Labar üle mängida Junaidi Arifi ja Muhammad Haikali. Malaislased võitsid avageimi 21:17 ja teise 21:15.

Segapaarismängus võitsid esimese asetusega William Villeger ja Sharone Bauer küll Hon Jian Choongi ja Wei Toh Ee vastu avageimi 21:16, kuid teises jäid peale malaislased 21:9. Otsustavas geimis juhtisid prantslased 14:11 ja 18:17, kuid loovutasid siis initsiatiivi ning kaotasid lõpuks 19:21. Naiste paarismängu finaal oli asiaatide siseasi. Ni Ketut Mahadewi Istarani ja Serena Kani Indoneesiast olid mõlemas geimis kindlalt (21:12, 21:10) paremad Anna Ching Yik Cheongist ja Cheng Wen Yapist. Viimased olid avaringis pealtvaatajaks jätnud meie paari Ramona Üprus – Catlyn Kruus.

Turniiritabelid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga